×

Aga Kaczorowska dodała urocze zdjęcie z córeczką. Fani przyczepili się do butów gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska jest dzisiaj kochającą żoną Macieja Peli i świeżo upieczoną mamą Emilki. Tymczasem para i nowy członek rodziny wybrali się właśnie na pierwszą wspólną podróż do Włoch, do których zakochani mają bardzo duży sentyment – w końcu to tam się zaręczyli, a następnie pobrali. Nie obyło się jednak bez „małej wpadki”, która oburzyła fanów. Chodzi o ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach, który zdaniem internautów nie nadaje się do tego typu wycieczek.

Agnieszka Kaczorowska na wakacjach

Rodzina aktorki nie bez powodu udała się w podróż samochodem. Będą mogli bowiem zwiedzić po drodze co tylko będą chcieli. Do tego wszystkiego dochodzi dobro dziecka, które jest dla świeżo upieczonych rodziców całym światem.

Ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach

Włochy to wyjątkowo piękny kraj. Będąc na południu Europy, nie sposób więc nie upamiętnić wielu wyjątkowych miejsc na fotografiach. Aktorka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w ostatnim czasie pochwaliła się zdjęciem z trzymaną na rękach córką przy wodospadach Acquagfraggia u podnóża Alp.

Jak tu nie być szczęśliwym, mając córkę przy sercu, kochającego męża u boku, a przed sobą takie cuda natury? – czytamy w opisie zdjęcia

Fani skrytykowali aktorkę

Choć Kaczorowska wygląda na zdjęciach na wyjątkowo szczęśliwą, fanom aktorki nie było już tak do śmiechu, a upust swojej frustracji dali w komentarzach pod zdjęciem. Gwieździe oberwało się bowiem za buty, które wybrała na górską wycieczkę.

Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to niebezpieczny wybór – skomentowała fanka

No to teraz hop na Giewont. Klapki już pani ma – dodała kolejna

Na ten wpis postanowił zareagować sam Maciej Pela, mąż aktorki.

No to teraz hop na scenę HBO na stojaka, bo żart wyborny

Na odniesieniach do butów się jednak nie skończyło. Fanom nie spodobało się również, w jaki sposób gwiazda trzyma dziecko i jak je ubrała.

Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz, to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki

Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? Wygięte. A jakbyś się przewróciła? To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki – czytamy

Jak widać post ze zdjęciami Agnieszki Kaczorowskiej aż roi się od rad i opinii ze strony internautów. Aktorka powinna brać je do siebie?

Polecane

Może Cię zainteresować