×

Aga Kaczorowska dodała urocze zdjęcie z córeczką. Fani przyczepili się do butów gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska jest dzisiaj kochającą żoną Macieja Peli i świeżo upieczoną mamą Emilki. Tymczasem para i nowy członek rodziny wybrali się właśnie na pierwszą wspólną podróż do Włoch, do których zakochani mają bardzo duży sentyment – w końcu to tam się zaręczyli, a następnie pobrali. Nie obyło się jednak bez „małej wpadki”, która oburzyła fanów. Chodzi o ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach, który zdaniem internautów nie nadaje się do tego typu wycieczek.

Agnieszka Kaczorowska na wakacjach

Rodzina aktorki nie bez powodu udała się w podróż samochodem. Będą mogli bowiem zwiedzić po drodze co tylko będą chcieli. Do tego wszystkiego dochodzi dobro dziecka, które jest dla świeżo upieczonych rodziców całym światem.

Ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach
Instagram

Ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach

Włochy to wyjątkowo piękny kraj. Będąc na południu Europy, nie sposób więc nie upamiętnić wielu wyjątkowych miejsc na fotografiach. Aktorka doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego w ostatnim czasie pochwaliła się zdjęciem z trzymaną na rękach córką przy wodospadach Acquagfraggia u podnóża Alp.

Jak tu nie być szczęśliwym, mając córkę przy sercu, kochającego męża u boku, a przed sobą takie cuda natury? – czytamy w opisie zdjęcia

Ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach
Instagram

Fani skrytykowali aktorkę

Choć Kaczorowska wygląda na zdjęciach na wyjątkowo szczęśliwą, fanom aktorki nie było już tak do śmiechu, a upust swojej frustracji dali w komentarzach pod zdjęciem. Gwieździe oberwało się bowiem za buty, które wybrała na górską wycieczkę.

Instagram

Wszystko bardzo pięknie, ale wędrówka w terenie górskim w klapeczkach z niemowlakiem to niebezpieczny wybór – skomentowała fanka

No to teraz hop na Giewont. Klapki już pani ma – dodała kolejna

Na ten wpis postanowił zareagować sam Maciej Pela, mąż aktorki.

No to teraz hop na scenę HBO na stojaka, bo żart wyborny

Ubiór Agnieszki Kaczorowskiej w górach
Instagram

Na odniesieniach do butów się jednak nie skończyło. Fanom nie spodobało się również, w jaki sposób gwiazda trzyma dziecko i jak je ubrała.

Chusty są niebezpieczne, bo jak się potkniesz i przewrócisz, to dziecko główką uderzy w ziemię i będzie nieszczęście

Pięknie, noszenie w chuście to cudowna bliskość, tylko nie zakładamy pajaców, a spodenki i skarpetki

Polecam zasięgnąć porady, jak się nosi dziecko w chuście. Jaką to dziecko ma pozycję? Wygięte. A jakbyś się przewróciła? To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki – czytamy

Jak widać post ze zdjęciami Agnieszki Kaczorowskiej aż roi się od rad i opinii ze strony internautów. Aktorka powinna brać je do siebie?

Może Cię zainteresować

zamknij