×

Big Brother: Oleh ma dość dwulicowości Łukasza. Zdradził już, jak się na nim zemści

„Big Brother” już za nami, ale najwyraźniej uczestnicy nie wyjaśnili sobie jeszcze wszystkich konfliktów. Oleh zapowiedział, że zemści się na Łukaszu, za to co 26-latek zrobił w czasie finałowej imprezy. Twierdzi, że nie zawaha się wykonać swojego planu. Łukasz powinien zacząć się bać?

Oleh i Łukasz przez krótką chwilę żyli w zgodzie

Wszyscy widzowie „Big Brothera” doskonale wiedzą, że Łukasz Darłak i Oleh Riaszeńczew nie przepadali za sobą w Domu Wielkiego Brata. Jednak oficjalnie zakopali topór wojenny, ponieważ obu bardzo zależało na Magdzie Wójcik. Bardzo starali się, żeby ich stosunki nie stawiały dziewczyny w niezręcznej sytuacji.

Dogadywanie się ze względu na Madzie, szło im na tyle nieźle, że imprezowali ze sobą po opuszczeniu programu. Po tym jak obaj odeszli z „Big Brothera” w zeszłym tygodniu wydawało się, że będą żyć w zgodzie. Wrzucili nawet kilka zdjęć ze wspólnych wyjść. Niestety wszystko skończyło się w ostatni piątek. W „Big Brotherze” odbyła się impreza, na którą oprócz finalistów, Wielki Brat zaprosił też wyeliminowanych uczestników. Ci ostatni musieli przestrzegać żelaznej zasady programu, nie mogli więc zdradzić finalistom żadnych informacji ze świata zewnętrznego.

Dlaczego Oleh zemści się na Łukaszu?

To było szczególnie trudne dla Oleha, ponieważ nie mógł wyjaśnić swojej ukochanej zamieszania z nagraniami. Magda Wójcik była przekonana, że Oleh nominował ją już, kiedy byli parą. W rzeczywistości nagrania pochodziły z pierwszych odcinków. Było widać, że Magda jest wyraźnie poirytowana obecnością Oleha. Oliwy do ognia dolał oczywiście Łukasz. Jako przyjaciel dziewczyny, mówił niepochlebne rzeczy o Olehu i upierał się, że były uczestnik nie jest dobrym chłopakiem dla Magdy. To, że dzień wcześniej świetnie bawił się na imprezie z Olehem, kompletnie nie przeszkadzało mu w oczernianiu boksera z Ukrainy.

Oczywiście zachowanie Łukasza nie uszło uwadze widzów, którzy zaraz oskarżyli go o dwulicowość. Oleh dowiedział się o słowach, które padły z ust Łukasza i skomentował jego zachowanie. Nie ukrywał swoich emocji i było widać, że jest bardzo zraniony i zaszokowany. Podkreślał, że bardzo chciał dać Łukaszowi szansę, ale ten swoim zachowaniem wszystko przekreślił:

Byliśmy parę razy na wspólnych imprezach. Myślałem, że jest ok. Jak zobaczyłem, co było w domu na tej imprezie, byłem bardzo zawiedziony. Po tym zagraniu Łukasza jestem przekonany, że nie zaufam mu nigdy w życiu i będę się trzymał z daleka od tej osoby

Oleh zemści się na Łukaszu w bardzo szczególny sposób

Mimo zauważalnego wzburzenia, Riaszeńczew podkreślił, że nie zabroni Magdzie kontaktów z Łukaszem, jeśli nadal będzie chciała utrzymywać z nim kontakt. Jednak dla niego, ta znajomość jest skończona. W czasie relacji live, Oleh opowiedział także o planie zemsty na Łukaszu. Jego słowa z pewnością zadziwiły wiele osób:

Niektórzy mówią, że powinienem mu w ryj przywalić. Nie będę tego robić, bo sam bym sobie krzywdę tylko zrobił. Moim zdaniem najlepsza zemsta to po prostu być szczęśliwym. Będę szczęśliwy

Podoba wam się sposób, w jaki Oleh zemści się na Łukaszu?

Może Cię zainteresować