×

Mocne słowa Oleha o „Big Brotherze”. Jest zażenowany zagrywkami produkcji

Oleh wypowiedział się bardzo ostro o „Big Brotherze”. Uczestnik opuścił program, ale rozwścieczyło go to, co produkcja zrobiła w ostatnim odcinku. Pokazali Magdzie nagrania z pokoju zwierzeń, które zupełnie zmieniły jej stosunek do Oleha.

Madzia bardzo tęskni za Olehem

Magda Wójcik bardzo przeżyła ostatnie eliminacje w „Big Brotherze”. W niedzielę program opuścił jej ukochany Oleh i bliski przyjaciel, Łukasz Darłak. Widzowie show mogli zobaczyć, że dziewczyna bardzo tęskni za Olehem. Wspominała o nim kilka razy dziennie i zastanawiała się, co robi.

To wszystko skończyło się w środę. Wtedy Wielki Brat pokazał finalistom nagrania, z których mogli dowiedzieć się, kto nominował ich do opuszczenia programu. Przez chwilę w domu panowała bardzo nieprzyjemna atmosfera, ale szczególnie przykro zrobiło się właśnie Magdzie.

finaliści big brothera w pokoju zwierzeń
Instagram

Wielki Brat zmanipulował fakty

Dziewczyna zobaczyła nagrania, w których do opuszczenia programu kilkukrotnie nominował ją właśnie jej ukochany Oleh. Magda wywnioskowała, że klipy pochodzą z okresu, kiedy byli już w związku. Dodatkowo w tym przekonaniu utwierdził ją inny finalista, Bartek Boruc.

Tymczasem prawda wygląda inaczej. Nagrania pochodziły z pierwszych odcinków. Można stwierdzić to między innymi po fryzurze Oleha. Niestety ten fakt umknął Madzi, która bardzo przeżyła całą sytuację. Przyznała, że jest w szoku i było widać, że jest bliska płaczu.

madzia z olehem w big brotherze
Instagram

Oleh ostro o „Big Brotherze”

Oleha zdenerwował sposób, w jaki przedstawiono jego nominacje. Kiedy dowiedział się o całej sytuacji był wściekły. Tym bardziej, że teraz nie może przekazać Madzi żadnej wiadomości i wytłumaczyć, że nominował ją jeszcze zanim stali się parą. Oleh nagrał wideo, w którym wyraził swoją frustrację:

No ja jestem mega wkurzony. Wstrzymuję się, żeby się nie odpalić. Produkcja takie zagrania robi, że to w głowie się nie mieści. Tak, popełniłem błąd, ale to było kiedyś. Nawet wtedy kontaktu z Madzią nie mieliśmy. Ale potem, jak mi się spodobała i byliśmy razem, to Łukasza nawet nie nominowałem z myślą o Madzi, chociaż najmniej go lubiłem. A robić takie zagrania – jeszcze z taką delikatną dziewczyną – okropne to jest

Widać, że Oleh był naprawdę zdenerwowany i wbrew przypuszczeniom widzów wygląda na to, żenaprawdę zależy mu na Magdzie. Jest pewny, że kiedy wytłumaczy ukochanej sytuację, na pewno mu wybaczy.

Może Cię zainteresować

zamknij