×

Magda Wójcik zmieniła płeć? Jej wyznanie nie pozostawia złudzeń

Na jaw wyszła kolejna tajemnica ostatniej uczestniczki „Big Brothera”. Ostatnio w rozmowie z Olehem Riaszeńczewem, Magda Wójcik przyznała, że zmieniła płeć. To prawda czy tylko zagrywka na potrzeby show?

Magda Wójcik zmieniła płeć

W ostatnich odcinkach, Madzia z Big Brother ujawnia o sobie kolejne szokujące fakty. Ostatnio na jaw wyszło, że jest biseksualna, a później zwierzyła się, że panicznie boi się opuścić Dom Wielkiego Brata.

Teraz Magda w rozmowie z Olehem wyznała kolejną szokującą informację. Powiedziała, że jest osobą transseksualną. Uczestnik wprost zapytał, jak miała na imię będąc chłopakiem:

Michał. Mówiłam Ci przecież

Madzia nie zdradziła zbyt wielu szczegółów

31-latka stwierdziła, że zawsze mówiła o sobie w formie żeńskiej, ale czasem nadal czuje się mężczyzną. Przyznała, że zrobiła operację zmiany płci w wieku 15 lat. Podkreśliła, że nie żałuje decyzji. Oleh wypytywał o więcej szczegółów, ale Magda nie powiedziała jak sfinansowała operację. Zaznaczyła przy tym, że nie zapłacili za nią rodzice.

Instagram

Instagram

Magda Wójcik zmyśliła historię o tym, że zmieniła płeć?

Plotki o transseksualizmie Magdy Wójcik pojawiały się już wcześniej. Dyskutowali o tym zarówno widzowie, jak i inni mieszkańcy Domu Wielkiego Brata.

Pojawiło się jednak pytanie, czy Magda nie wyznała swojej tajemnicy tylko po to, by widzowie oddali na nią głos w finale show. Niektórzy widzowie mają także teorię, że jej wypowiedź była spowodowana zadaniem wyznaczonym przez Wielkiego Brata. Zadanie miałoby polegać na wkręcaniu innym uczestnikom różnych historii.

Myślicie, że Magda Wójcik ma szansę na wygranie „Big Brothera”?

Może Cię zainteresować