×

Magda z „Big Brothera” nie była szczera z uczestnikami. Na jaw wyszły fakty o jej orientacji

Madzia z „Big Brothera” nie mówiła o sobie całej prawdy. W środę Wielki Brat ujawnił nieznane fakty na temat trójki uczestników. Szczególnie zaskakujące były informacje na temat Magdy i jej orientacji seksualnej. Oleh był w ciężkim szoku.

Wielki Brat ujawnił informacje o przegranych

W domu Wielkiego Brata poprzedni tydzień upłynął pod znakiem tajnych służb. Domownicy byli podzieleni na dwie agencje wywiadowcze, które miały ze sobą rywalizować. Jedną grupę stanowili Oleh Riaszeńczew, Radosław Palacz i Bartłomiej Boruc, natomiast drugą i jak się okazało przegraną – Magda Wójcik, Igor Jakubowski i Łukasz Darła.

Zadanie zakończyło się nieprzyjemnym incydentem. Nie mogąc znaleźć rozwiązania, Łukasz Darłak wpadł w furię i zaczął demolować dom. Nawet takie zachowanie nie przyniosło jego grupie zwycięstwa.

W nagrodę za wygranie zadania, trójka uczestników mogła poznać nieznane i niewygodne fakty na temat przegranych agentów. „Tajne akta” przeczytali w sekretnym pokoju, po czym ujawnili je w obecności samych zainteresowanych.

madzia i oleh z big brothera
Instagram

Madzia z „Big Brothera” nie była szczera z kolegami z programu

Uczestnicy dowiedzieli się, że Łukasz „dziewictwo stracił w wieku 17 i 20 lat”, a jego ulubioną książką jest „Harry Potter”. Co do Igora, okazało się, że uczestnik miał 20 partnerek seksualnych, natomiast jego „niezwykłe doświadczenie seksualne to seks na stole z panią redaktor w radiu podczas wywiadu”.

Jednak najbardziej intrygujące fakty dotyczyły Magdy i jej orientacji seksualnej. Bartek śmiał się z dziewczyny mówiąc, że był przekonany, że „jest grzeczna”. Okazało się, że podobnie jak Łukasz, Magda jest biseksualna. Ma za sobą związek z czterema mężczyznami i dwiema kobietami. Dodatkowo, cytując akta: „zakochuje się w gejach, a w jej typie są kobiecy mężczyźni” i „gdyby wróciła na Ziemię w drugim życiu, byłaby gejem.

Madzia  z Big brothera
instagram

Madzia potwierdziła informacje przekazane do „Big Brothera” przez jej przyjaciela

Te informacje były ogromnym szokiem dla innych uczestników. Zwłaszcza Oleh, z którym we wcześniejszym tygodniu Magda brała inscenizowany ślub. Sama zainteresowana potwierdziła ujawnione fakty, ale była wyraźnie zawstydzona. Podejrzewa, że informacje wyszły od jej przyjaciela Milexa, deklarując przy tym, że wyjaśni sprawę z przyjacielem: „Jak wychodzę, to Milex nie żyje”.

Informacje o tym, że Magda zakochuje się w gejach, bardzo spodobały się Łukaszowi. Chłopak zaczął dopytywać, czy jest w nim zakochana, ale dziewczyna stanowczo zaprzeczyła. Stwierdziła, że nigdy nie żywiła do niego takiego uczucia.

Jesteście zaskoczeni rewelacjami na temat Magdy?

Może Cię zainteresować

zamknij