×

Tata Marcela przeczuwał, że niedługo umrze? Przed tragedią w Ząbkowicach prowadził taką rozmowę

Nie milkną echa po straszliwej zbrodni jaką 18-letni Marcel C. dokonał na własnej rodzinie. Okazuje się, że jego ojciec mógł coś przeczuwać, ponieważ przed śmiercią przeprowadził dziwną rozmowę.

Straszliwa zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich

Policjanci otrzymali zgłoszenie od Marcela C., który siedząc na dachu domu stwierdził, że ktoś włamał się do niego i zamordował jego rodziców oraz brata. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli zwłoki 48-letnich małżonków oraz 7-letniego chłopca. 

Podczas przesłuchania okazało się, że to sam nastolatek zabił rodziców i młodszego braciszka. Prawdopodobnie zamordował rodzinę, bo nie miał dostępu do Internetu.

Motywacja 18-letniego mordercy z Ząbkowic
Imgur

Obecnie przebywa w zamknięciu i jest pod ścisłym nadzorem. Wymiar sprawiedliwości obawia się, że może się targnąć na swoje życie. Dziadek zabójcy Józef C. nie rozumie jak mogło do tego dojść. Według niego wszystko było w porządku i nic nie zwiastowało takiej tragedii. Jego wnuk był normalnym i spokojnym chłopakiem. W rozmowie z mediami powiedział:

Ciągle zastanawiam się „dlaczego”? Nic nie przychodzi mi do głowy

Wspomina także niezwykle dziwną rozmowę, jaką odbył ponad miesiąc temu z ojcem chłopaka. Zapadła mu w pamięć i teraz ożywa na nowo. 

Ojciec Marcela C. mówił o rodzinnym grobie
Pixabay

Ojciec Marcela C. mówił o rodzinnym grobie

Tomasz C. rozmawiał ze swoim ojcem Józefem na niezwykły temat. Ojciec 18-latka mówił o rodzinnym grobie. Mężczyzna pytał o radę w kwestii pomnika na grobie oraz o możliwość stworzenia rodzinnego grobowca:

Tomek mówił, że zastanawia się, jaki pomnik postawić sobie na grobie. Pytał, czy nie chciałbym, żebyśmy wszyscy byli pochowani razem. Odparłem wtedy ze śmiechem, że nie planuję umrzeć w najbliższym czasie. Dodałem, że syn jest za młody, żeby zastanawiać się nad wyglądem własnego grobu. Teraz ta rozmowa daje mi bardzo dużo do myślenia…

zabił rodziców i brata
Twitter

Pan Józef wciąż nie może się pozbierać po utracie najbliższych. Obecnie zajmuje się przygotowaniami pogrzebu. Ciała jego rodziny mają zostać skremowane i złożone we wspólnej mogile.

Czyżby ojciec Marcela C. mógł podejrzewać, że niedługo umrze? A może ta rozmowa była całkowicie przypadkowa?

Źródła: www.se.pl, www.se.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter.com, Pixabay.com

Może Cię zainteresować

zamknij