×

Straszliwa zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich! Nastolatek zabił rodziców i młodszego braciszka

W Ząbkowicach Śląskich doszło do przerażającej zbrodni. 18-latek zamordował rodziców i młodszego brata. Próbował ukryć ślady swojego haniebnego czynu. Dlaczego to zrobił?

18-latek zamordował rodziców i brata

Policjanci otrzymali zgłoszenie od Marcela C. który siedząc na dachu domu stwierdził, że ktoś włamał się do jego domu i zamordował jego rodziców oraz brata. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze znaleźli zwłoki 48-letnich małżonków oraz 7-letniego chłopca.

W trakcie przesłuchania nastolatek, który wezwał służby, przyznał się do morderstwa. Wskazał także miejsce ukrycia narzędzi zbrodni oraz zakrwawionych ubrań. Do zabicia swoich bliskich użył siekiery. Obecnie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie.

Policja pracuje na miejscu zdarzenia

Śledczy pracują na miejscu zdarzenia i starają się ustalić, co się wydarzyło. Obecnie policja nie informuje mediów o dalszych działaniach ze względu na dobro sprawy. Nie są znane motywy działania Marcela C.

Teraz nastolatek czeka na badanie krwi, które zweryfikuje, czy nie był pod wpływem substancji psychotropowych. Prokuratura bada już jego życiorys.

Według nieoficjalnych informacji, morderca uczęszczał do liceum i był cichym oraz wycofanym uczniem

Może Cię zainteresować

zamknij