Kategorie GwiazdyNewsyPolskaShowbiznes

Esmeralda oskarża Bartka B. o pobicie. Jego oświadczenie stawia sprawę w innym świetle

Odpowiedź napastnika Esmeraldy. Takiego obrotu spraw chyba nie spodziewał się nikt. Jedna z sióstr Godlewskich kilka dni temu umieściła w sieci poruszające nagranie, z którego dowiadujemy się, że miała zostać pobita. Na dowód tego pokazywała siniaki na całym ciele, w tym także na twarzy. Zapłakana i ewidentnie zdezorientowana, starała się wytłumaczyć, co się stało, ale z drugiej strony nie chciała tego robić, bo jak sama powiedziała: „Boję się, że nie dożyję jutra”.

Całe to zdarzenie wygląda bardzo dramatycznie i aż ciężko uwierzyć, że mogło dojść do takiego aktu przemocy. Co się stało?

Esmeralda za to, co ją spotkało, obwinia przyjaciela domu. Bartek Bartnicki jest przez nią wymieniony z imienia i nazwiska. Z tego, co mówi celebrytka, to lekarz, od którego wynajmowała do tej pory mieszkanie. Przy okazji powiedziała także, że winna temu wszystkiemu jest także Magda, jedna z sióstr, która miała wciągnąć ją do „złego światka”. Aby jeszcze skompromitować siostrę, wrzuciła film, na którym Magda pozuje toples.

Odpowiedź napastnika Esmeraldy
Instagram

Z Bartkiem skontaktował się portal Fakt.pl, aby poznać zdanie drugiej strony. Jaka jest odpowiedź napastnika Esmeraldy? Czy faktycznie za takiego się uważa?

Fakt24.pl zdobył oświadczenie, z którego wynika, że słowa Esmeraldy odbiegają od prawdy. Wspomniał także o tym, że nigdy wcześniej nie był jej partnerem.

W odpowiedzi na filmy zamieszczone na Instagramie przez Monikę (Esmeraldę) Godlewską oświadczam, iż przedstawione przez nią wydarzenia nie miały miejsca. Nie pobiłem jej i nigdy jej nie groziłem. Nie byłem i nie jestem jej partnerem. Rozumiem, że dla pozostania popularną osobą w mediach musi zamieszczać wzbudzające sensację i dużą oglądalność filmy, zdjęcia i posty. Jestem jednak zszokowany wymyśloną narracją i przedstawionymi nieprawdziwymi informacjami, jak to ma miejsce w ciągu kilku ostatnich dni

Sprawą zajmuje się Anna Kubala, która także zajęła stanowisko w sprawie:

W nawiązaniu do opublikowanych przez panią Monikę (Esmeraldę) Godlewską filmów w mediach społecznościowych podjęte zostaną wszelkie niezbędne działania na drodze prawnej, mające wykazać, iż nie doszło do opisanych w filmach czynów. Przekazane materiały, które posłużą jako dowody, według mojej oceny wskazują, iż pan Bartłomiej nie dokonał zarzucanych mu czynów. W ciągu kilku najbliższych dni podjęte zostaną działania przed odpowiednimi organami wymiaru sprawiedliwości, o czym będziemy na bieżąco informować

Esmeralda Godlewska
Instagram

Myśleliście, że sprawa przyjmie taką formę? Czekamy na dalsze wyjaśnienia

Bezsprzecznie na ciele Esmeraldy widać obrażenia. Pojawia się tylko pytanie, kto jej to zrobił i jeśli to nie Bartek, to dlaczego zdecydowała się zrzucić winę na niego?