×

Małgorzata Godlewska nie chce już kolędować. Powód, jaki podała jest zastanawiający

Małgorzata Godlewska, która przyzwyczaiła swoich fanów do niespotykanych aranżacji popularnych kolęd nie zaskoczy nas w tym roku nowym utworem. Śpiewaczka operowa zapowiedziała, że nowej kolędy nie będzie. Miłośnicy celebrytki nie kryją smutku i rozczarowania.

kolędy sióstr Godlewskich
Facebook

Duet nie z tej ziemi

Kilka lat temu Małgorzata Godlewska wraz ze swoją siostrą Moniką (znaną bardziej pod pseudonimem Esmeralda) stworzyły duet, który podbił Internet niesamowitymi teledyskami. Dziewczyny wzbudzały ogromne emocje.

Jedni uznali skąpo ubrane siostry za pośmiewisko, inni zachwycali się ich repertuarem. Trudno było określić jaki jest stosunek młodych kobiet do ich własnej twórczości. Nigdy nie określiły, czy traktują swoje piosenki z przymrużeniem oka, czy może jest to dla nich poważna działalność. Zdania do dziś są podzielone.

Kolędy sióstr Godlewskich – czy będzie nowe wykonanie?

Wszystko wskazuje na to, że era kolęd w wykonaniu sióstr Godlewskich właśnie dobiega końca. Małgorzata na swoim profilu facebookowym napisała:

Przykro mi, ale jestem już tym wszystkim zmęczona. Zapewne wiele osób się z tego ucieszy. Prawda?

Obserwujący profil Małgorzaty Godlewskiej aktywnie komentowali jej decyzję…

Brawo Ty,Gosiu…proszę,poszukaj sobie innego zajęcia,nie jesteś złym człowiekiem,ale naprawdę śpiew nie jest dla Ciebie …

Komentarze były skrajne. Począwszy od radości, przez poczucie ulgi, aż do głębokiego smutku.

Święta bez Ciebie Gosiu, to jak Święta bez Kevina

Niekiedy trudno wywnioskować, czy autorzy komentarzy rzeczywiście martwią się brakiem kolędy, czy może zwyczajnie wyśmiewają się ze śpiewaczki.

Gosiu a ja czekałam na nową kolędę żeby przy niej ubrać choinkę tak jak rok temu. Mam nadzieję że za rok zaśpiewasz nową

Przecież to te Kolędy dały ci sławę. Każdy na to czeka …. Gosiu tak pięknie je śpiewasz a teraz taka wiadomość. Zastanów się jeszcze. Gosiu prosimy zaśpiewaj .

A Ty liczyłeś na nowy teledysk tej osobliwej gwiazdy estrady?

Źródła: gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook.com, Youtube.com

Może Cię zainteresować