×

Esmeralda Godlewska wyniosła się z Polski. Zdradziła, dlaczego to zrobiła

Wygląda na to, że w końcu się doigraliśmy. Esmeralda Godlewska wyprowadziła się z Polski i wygląda na to, że porzuciła plany na karierę muzyczną w kraju. Dzisiaj poinformowała wszystkich, że wyjeżdza i będzie szukać szczęścia na południu Europy.

Godlewska ma za sobą ciężkie miesiące

Ostatnich kilka miesięcy musiało być bardzo trudne dla Esmeraldy (Moniki) Godlewskiej. Najpierw została skazana za spowodowanie wypadku, a później pobiła się w samolocie ze swoją siostrą Małgorzatą, która później ogłosiła oficjalny koniec sióstr Godlewskich. Kolejne tygodnie także nie były łaskawe, ponieważ Esmeralda Godlewska ogłosiła, że została pobita przez własnego partnera.

pobita esmeralda godlewska
Instagram

Esmeralda Godlewska sama ogłosiła, że wyprowadziła się z Polski

Najwyraźniej te wydarzenia i nieustanny hejt ze strony niektórych internautów przerósł niegdyś piosenkarkę, a później aspirującą wojowniczkę MMA. Właśnie ogłosiła, że wylądowała w Hiszpanii. Uwaga! To nie są wakacje:

Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie…. Wrócę jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca …… całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego ci siedzi w głowie

esmeralda godlewska
Instagram

Wiadomo dlaczego Godlewska wyprowadziła się z Polski

Informacje o zmianie kraju oczywiście zamieściła w sieci. Polskę opuściła w poniedziałek, a teraz zamieszka w Barcelonie. O ile na razie nie zdradziła, czym zajmie się w Hiszpanii, o tyle nie omieszkała poinformować o przyczynie swojego wyjazdu. Przy okazji zapewniła, ze nadal kocha Polskę:

To,że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci  Misie kolorowe… BYŁAM, JESTEM , BĘDĘ…

Z głębi serca życzymy powodzenia w nowym miejscu!

Może Cię zainteresować

zamknij