×

Esmeralda Godlewska leczy się psychiatrycznie. Jest komentarz siostry

Esmeralda Godlewska leczy się psychiatrycznie. Tę informację podała jej siostra, Magdalena. Jak ujawniła, Esmeralda zmaga się z uzależnieniem od psychotropów i alkoholu. W związku z tym, rodzina zdecydowała się umieścić celebrytkę w specjalistycznej klinice.

Burzliwa przeszłość

Siostry Godlewskie, Małgorzata i Monika, używająca w sieci imienia Esmeralda od dawna próbują przebić się w show biznesie, zamieszczając w Internecie filmiki. Chwalą się na nich swoją wypracowaną u chirurga urodą oraz talentem wokalnym, polegającym na nadawaniu znanym utworom erotycznego brzmienia.

Mają także inną siostrę, Magdalenę, która trzyma się z boku ich internetowej działalności i próbuje prowadzić normalne życie w założonym przez siebie gabinecie kosmetycznym, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu trychologii i medycyny estetycznej. Siostry zresztą chętnie korzystają z tych usług.

Szczególnie aktywna medialnie okazała się Esmeralda, która ma za sobą burzliwą przeszłość, w każdym razie wystarczająco, by sąd odebrał jej prawa rodzicielskie do syna, który trafił pod opiekę jej byłego partnera. Biorąc pod uwagę niechęć polskich sądów do odbierania dzieci matkom, musiała naprawdę nieźle nabroić, że do tego doszło.

Jak ujawnił kilka miesięcy temu jej były partner, od wyroku Esmeralda konsekwentnie miga się od spotkań z jedynym dzieckiem:

Monika (vel Esmeralda) ma widzenia z synem przyznane przez sąd – dwie godziny, dwa razy w miesiącu, w obecności pani kurator. Wcale nie rwie się do kontaktów z synem. Ostatnio widziała się z nim niecałe trzy miesiące temu. Ma zakaz sądowy udostępniania i wykorzystywania wizerunku syna. Milan jest na chwilę obecną ze mną i tak jest już od trzech lat.

Esmeralda dała się poznać nie tylko jako niezbyt czuła matka, lecz także jako kiepski kierowca. W lipcu 2018 roku spowodowała wypadek na zamkniętej dla ruchu ulicy Ząbkowskiej w Warszawie, gdy nieudanej próbie staranowania metalowych barierek, odgradzających zamkniętą dla ruchu kołowego ulicę, zderzyła się z wjeżdżającą na skrzyżowanie toyotą, po czym wbiła samochód w ścianę narożnego budynku. Jak wtedy ujawniła jedna z jej sióstr, mogła być to próba samobójcza:

Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja… Ona nie chce żyć.

Esmeralda Godlewska leczy się psychiatrycznie

Ostatnio problemy emocjonalne Esmeraldy znów przybrały na sile. Sytuacja stała się tak poważna, że jej bliscy nabrali obaw, że po prostu pewnego dnia zastaną ją martwą w mieszkaniu.

Kilka dni temu myśleli nawet, że już do tego doszło. W piątkowy wieczór w mediach społecznościowych pojawił się komunikat mówiący, że kobieta nie żyje. Informacja została zamieszczona na koncie Esmeraldy na Instagramie o treści:

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 16.04.2021 r. zmarła w wieku 27 lat.
21 kwietnia Monika obchodziłaby 28. urodziny. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Świeć Panie nad jej duszą. Rodzinie zmarłej Moniki składamy serdeczne wyrazy współczucia i modlitewnego wsparcia w dniach żałoby.

Kiedy w mieszkaniu pojawiła się jej siostra z policją, okazało się, że Monikę można jeszcze uratować. Magda zamieściła potem pełen ulgi, ale i obaw wpis:

Żyje… Możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce.

W tej sytuacji rodzina Esmeraldy uznała, że nie ma sensu zwlekać z zadbaniem o fachową pomoc. Jak poinformowała Magdalena Godlewska na InstaStories, jej siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, gdzie wraca do zdrowia przy wsparciu specjalistów.

Jak zasugerowała Magda Godlewska, za kłopoty i zachowanie Esmeraldy w dużej mierze odpowiadają leki i alkohol, od których się uzależniła i których prawdopodobnie nadużywała:

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie ze wszystkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Wraz z rodziną przechodzimy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości.

Źródła: www.rmfmaxxx.pl, www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować