×

Esmeralda Godlewska pobita przez partnera? Płacząc pokazała siniaki na całym ciele

Esmeralda Godlewska pobita? Tak można wnioskować po tym, co pojawiło się godzinę temu na jej profilu na Instagramie. W filmie słychać zapłakaną Esmeraldę, która mówi o przemocy fizycznej i psychicznej, pokazując przy tym obrażenia na całym ciele. Oznacza także nieznanego Bartka i sugeruje, że on tego dokonał. Jej całe wyznanie jest przy tym pełne emocji i żalu. Czy w końcu celebrytka odważyła się powiedzieć prawdę? Przyznamy – nam także zrobiło się jej szkoda, bo bardzo możliwe, że nie radzi sobie z tym, co ją otacza. Bycie popularnym ma także swoje ciemne strony…

Esmeralda Godlewska pobita? Najgorsze jest to, że bardzo możliwe, że mogło dojść do przemocy. Jej słowa są przejmujące!

Z wideo dowiadujemy się, kto mógł się tego dopuścić i że kobieta jest w rozsypce. Boi się, że nikt jej nie uwierzy. Przy okazji wspomina także, że to jedna z sióstr wciągnęła ją do tego świata. O co może chodzić?!

Esmeralda Godlewska pobita

Pełne emocji wyznanie Esmeraldy Godlewskiej pokazuje, że problemy są wszędzie… Dotykają każdego z nas

Pytacie się dlaczego nie pójdę z tym na policję? Ponieważ to są ludzie, z którymi nie wolno zadzierać. Opowiedzą teraz takie bajki na mój temat, że to ja zostanę tą najgorszą jak zawsze. Kto mi uwierzy?

Szkoda tylko, że nikt nigdy nie zastanowił się, co tak naprawdę dzieje się w moim życiu i dlaczego takie sytuacje miały miejsce. Co jest źródłem tego? Spoko… Przyzwyczaiłam się. Uwierzą mi? Piszecie mi o rodzinie. Gośka, która jest skupiona tylko na swojej dupie i pseudo karierze? Czy Magda, która wciągnęła mnie do tego strasznego świata?

Gdybym powiedziała Wam całą historię, powstałby film na tej podstawie

Esmeralda Godlewska pobita

Miejmy nadzieję, że ktoś jej pomoże…

Polecane

Może Cię zainteresować