×

Oficjalny koniec sióstr Godlewskich. Małgorzata zaczyna solową karierę

Ciekawi jesteśmy, ile jeszcze podobnych informacji w tym roku pojawi się w sieci. Koniec sióstr Godlewskich? Wszystko wskazuje na to, że to prawda. O tym, co się stało, poinformowała Małgorzata na swoim koncie na Instagramie. Najpierw kilka tygodni temu o rozpadzie pisała Esmeralda. Padło wiele ostrych słów, wyzywania od alkoholiczek i materialistek. Wydawało się, że na chwilę wszystko wróciło do normy.

O tym, że siostry Godlewskie przestają istnieć i nastąpił koniec ich wspólnej działalności, poinformowała tym razem Małgorzata

Całe życie chowamy się za maskami. Nie robimy tego, czego naprawdę pragniemy. Nie stajemy się tymi, którymi być chcemy. Trzeba być szalonym, żeby być sobą? Powiem Wam w sekrecie, że tylko wariaci są coś warci… Ta pozytywna wariatka, którą jestem, rusza w swoją stronę. Zostaję Siostrą Godlewską, ale w tym momencie każda z nas idzie za marzeniami w zupełnie innym kierunku. Kochamy się i sobie kibicujemy. Nadal możecie mnie śledzić na profilach Sióstr Godlewskich, ale zakładam również nowy kanał

Czego można się spodziewać po nowym kanale jednej z sióstr? Koniec to dla niej początek, ale czy tego właśnie chcą internauci?

Biorąc pod uwagę to, co do tej pory „celebrtyki” publikowały w sieci i jak wygląda kanał Małgosi, nam się wydaje, że może to być bardzo pikantna treść. Czy macie jakieś przeczucia do tego, w którą stronę pójdzie siostra Godlewska?

Przy okazji czekamy także na oficjalne stanowisko Esmeraldy w tej sprawie. Ona umie dolać oliwy do ognia. „Koniec sióstr Godlewskich” – czy przejdzie jej to przez gardło?

Polecane

Może Cię zainteresować