×

Godlewska śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. „To jest gorsze od tych waszych kolęd!”

No i stało się! Mamy kolejny hymn w wykonaniu jednej z kontrowersyjnych sióstr, tym razem Małgorzata Godlewska śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych. Nic nie przeszkadza jej w tym, aby osiągnąć swój cel, jakim jest kariera wokalistki.

Robi wszystko, co w jej mocy, aby być zapamiętaną i, jak widać, nie potrzebuje do tego swojej siostry

Ich rozłam nastąpił kilka miesięcy temu, gdy leciały na zagraniczny występ. Jeszcze w samolocie doszło do sprzeczki, w wyniku której Esmeralda musiała opuścić samolot i Małgorzata poleciała sama. Solowa kariera musiała jej się spodobać, ponieważ od tamtej chwili występuje w pojedynkę.

Nie przejmuje się hejtem i zmierza w jednym obranym kierunku. Czy robi to dobrze? Sami oceńcie w jej najnowszym nagraniu

Dziś z okazji Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych pojawił się w sieci wspomniany film. Małgorzata dodała do niego parę słów: „Życzenia od dumnego polskiego narodu dla naszych Przyjaciół i sojuszników z USA. Życzymy wam szczęśliwego i błogosławionego Dnia Niepodległości! To dla Pana, Panie Prezydencie Trump! Szczęśliwego Dnia Niepodległości!”. Internauci nie byli jej dłużni i także odnieśli się do tego, co umieściła w sieci.

Dlatego Amerykanie nie chcą nam dać wizy

Najpierw hymn polski, a teraz USA, co będzie następne?

Jak puściłam to nagranie, to moja babcia, co jest głucha i ma 94 lata to usłyszała,to przyszła i powiedziała :”Co się tak wydziera”

To jest gorsze od tych wszystkich kolęd…

Ja mam tylko jedno pytanie: „Dlaczego?!”

Małgorzata Godlewska śpiewa hymn Stanów Zjednoczonych – jak Wam się to podoba?

Może Cię zainteresować