×

Magdalena Adamowicz wyznała, co zrobiła z obrączką ślubną po śmierci męża. To wzruszające!

14 stycznia przypada pierwsza rocznica śmierci Pawła Adamowicza. Zmarł on po ataku nożownika w czasie wysyłania tzw. światełka do nieba na 27. finale WOŚP. W tegorocznym koncercie weźmie udział Magdalena Adamowicz, wdowa po zamordowanym prezydencie Gdańska.

Afera za aferą

Przypomnijmy, że prezydent Gdańska budził mieszane uczucia wśród mieszkańców. Głównymi przyczynami była m.in. sprzedaż Niemcom Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej czy powiązania z szefem spółki Amber Gold, Marcinem P. (był w tej sprawie przesłuchiwany). Ponadto, gdańszczanie mieli Adamowiczowi za złe, że sprzeciwia się dekomunizacji nazw ulic.

Mimo to, zamach na jego życie wstrząsnął Polakami. A wszystkie doniesienia na jego temat były śledzone przez wielu.

Magdalena Adamowicz coraz częściej w mediach

Po śmierci męża, Magdalena Adamowicz zaczęła się chętnie pojawiać w mediach. Często udziela wywiadów, w których zwraca uwagę wyłącznie na mocne strony nieżyjącego męża, kreując tym samym nieskazitelny wizerunek zmarłego.

Wiele razy zwierzała się z osobistych przeżyć po śmierci Pawła Adamowicza czy dzieliła się prywatnymi fotografiami. Internauci niejednokrotnie zarzucali jej, że usiłuje promować się za pomocą zmarłego męża.

Teraz nosi dwie obrączki

W niedzielę wdowa po Pawle Adamowiczu odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. Tym razem w programie opowiadała o swoim obecnym życiu i minionym roku.

Ten rok minął mi bardzo szybko. To był wyjątkowy rok. W zasadzie pierwszy tydzień Nowego Roku był wspaniałym rozpoczęciem. Zapowiadał się bardzo optymistycznie. Drugi tydzień przyniósł już tragiczne wydarzenia dla mnie i mojej rodziny

Kobieta wyznała, że nie czuje się wdową i nie chce, aby ją tak nazywano. Powiedziała też, że do tej pory nie rozstała się ze swoją obrączką. Co więcej, nosi teraz aż dwie! Europosłanka zwierzyła się widzom:

Ja ciągle czuję się żoną. Noszę obrączkę. Pawła obrączkę włożyłam na szyję zaraz po jego śmierci

Magdalena Adamowicz będzie uczestniczyć w tegorocznym finale WOŚP.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij