×

Magdalena Adamowicz pokazała prywatne zdjęcia ze ślubu. Wczoraj była 20. rocznica

Wszyscy nadal pamiętamy tragiczne wydarzenia z tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Paweł Adamowicz został zaatakowany przez nożownika, a jego życia nie udało się uratować. Teraz Magdalena Adamowicz wspomina męża we wzruszającym wpisie. 29 maja przypada rocznica ich ślubu.

Magdalena Adamowicz wspomina męża

29 maja 1999 roku Magdalena i Paweł Adamowicz stanęli na ślubnym kobiercu. Nikt nie mógł podejrzewać, że rodzinny spokój zburzą tragiczne wydarzenia z 14 stycznia 2018 roku. Zamordowany w styczniu prezydent Gdańska teraz obchodziłby wraz z żoną dwudziestą rocznicę ślubu. Z tego względu Magdalena Adamowicz opublikowała w sieci wzruszający wpis:

29 maja 1999 roku połączyła nas miłość.

Dziękuję Ci kochany Pawle za każdy pojedynczy dzień, który spędziliśmy razem, za każdą rozmowę, za twoje uściski, za to jakim byłeś ojcem dla naszych kochanych córeczek. Tak niewiele zabrakło nam do tej okrągłej rocznicy

Dziś minęłoby nam 20 lat Kochanie… mam Ci tak dużo do powiedzenia, tak bardzo chciałabym zamknąć oczy i kiedy znowu je otworzę zobaczyć, że jesteś obok

Zdjęcia sprzed 20 lat

Wdowa po Pawle Adamowiczu dołączyła do poruszającego wpisu kilka zdjęć, na których zostali uwiecznieni w dniu ślubu. W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od internautów.

Trudno nie wzruszyć się czytając słowa Magdaleny Adamowicz

Może Cię zainteresować

zamknij