×

Członkowie sekty krwawy obcięli sobie genitalia. Rytuał transmitowali w sieci

To, co wydarzyło się w jednym z domów w Wielkiej Brytanii, nie mieści się w głowie. Członkowie sekty obcięli sobie genitalia w ramach krwawego rytuału, który transmitowali w Internecie. Co ciekawe, każdy, kto chciał zobaczyć, jak „odważni” panowie pozbywają się swoich przyrodzeń, musiał zapłacić. Śmiałkowie z krwawej sekty trafili już w ręce policji.

Obcięli sobie genitalia w piwnicy jednego z londyńskich domów

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w piwnicy jednego z londyńskich domów. To tam członkowie sekty w wieku od 30 do 60 lat obcinali sobie genitalia. Krwawą ceremonię prowadził 44-letni Norweg, właściciel domu. Wydarzenie było transmitowane na żywo w sieci. „Widowisko” było dostępne w systemie pay-per-view (PPV), a więc zainteresowani musieli za nie zapłacić.

Brytyjscy policjanci zatrzymali już członków sekty

Sprawą zainteresowała się brytyjska policja, która zatrzymała już siedmiu członków sekty. Po złożeniu zeznań i wpłaceniu kaucji zostali wypuszczeni na wolność.

Brytyjskie media podają, że osoby, które zdecydowały się na obcięcie genitaliów, były członkami sekty Nullo. Członkowie organizacji decydują się na taki krok, by stać się współczesnymi eunuchami. Eunuch to mężczyzna z usuniętymi jądrami i prąciem, podczas gdy kastrat to mężczyzna z usuniętymi tylko jądrami.

Jakie są powody tak drastycznych decyzji? Z pewnością tych może być wiele. Jednym z najczęstszych jest brak identyfikacji z żadną płcią.

Chociaż zdarzają się ekstremalne przypadki, kiedy ludzie są kastrowani z powodów kanibalistycznych lub seksualnych, to większość z nich usuwa genitalia, ponieważ nie identyfikują się z żadną płcią

– przekazało „Daily Mail”.

Najbardziej znany „Nullo”

Artysta Mao Sugiyama to jeden z najbardziej znanych członków Nullo. Mężczyzna nie tylko pozbył się swojego przyrodzenia i jąder w dniu swoich urodzin w 2012 roku („unieważnienie płci”), ale poszedł o krok dalej. Po „zabiegu” zaserwował swoje genitalia na luksusowym bankiecie, oczywiście odpłatnie. Każdy, kto chciał spróbować jąder Mao, musiał zapłacić 160 funtów. Ponadto chętni musieli podpisać specjalne oświadczenie, dzięki któremu Mao zrzekał się odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne po spożyciu niecodziennego dania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Liens sponsorisés (@lienssponsorises)

„Covidowy penis” skutkiem ubocznym zakażenia koronawirusem. Panowie są zaniepokojeni.

Źródła: www.planeta.pl, www.archiwumzbrodni.pl
Fotografie: www.maxpixel.net

Może Cię zainteresować