×

Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie. Wstydliwa wpadka, czy to celowe działanie?

Popularny aktor Kamil Nożyński, który dał się poznać widzom za sprawą serialu „Ślepnąc od świateł” podzielił się z internautami zdjęciem swojego… przyrodzenia. Czy to przypadek, czy zamierzone działanie mężczyzny? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale pomimo usunięcia tej „wpadki”, w sieci została swoista pamiątka.

Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie

Aktor stał się rozpoznawalny dzięki roli Kuby Niteckiego w serialu „Ślepnąc od świateł”. Posiada grono wiernych fanów od lat śledzących ścieżkę jego kariery, którą zaczynał jako raper o pseudonimie Saful. Od dawna należy do zespołu Dixon37, z którym to zdążył wydać aż trzy albumy.

Wielbiciele Nożyńskiego obserwują jego konto na Instagramie w poszukiwaniu nowości o swoim idolu. Wczoraj, 24 stycznia w swojej relacji InstaStory dodał interesujące zdjęcie. Było na nim bardzo wyraźnie widoczne… przyrodzenie.

Wpadka, czy celowe przyciąganie uwagi?

Mężczyzna był ubrany w mocno dopasowane spodnie sportowe, spod których wyraźnie prześwitywał członek. Prawdopodobnie dla wygody nie założył pod odzież żadnej bielizny. Czy doszło do przypadku i niechcący zaprezentował fanom takie detale swojego ciała?

Zdania są podzielone. Część internautów twierdzi, że aktor to zaplanował, aby nieco rozciągnąć w czasie swoje „5 minut” w show biznesie. Inni uważają, że to zwyczajna wpadka.

Podmiana zdjęcia

Prawdopodobnie Kamil Nożyński otrzymał wiele odpowiedzi na swoją instagramową relację. Możliwe, że właśnie dlatego, w niedługim czasie po publikacji „feralnego” zdjęcia, podmienił je na inne.

W drugiej wersji zasłonił intymne partie ciała, obuwiem sportowym. Niestety, fani zadbali o to, aby uwiecznić poprzednią wersję na print screenach, które już krążą w sieci i z każdą chwilą zyskują na popularności.

Gwiazdor „Ślepnąc od świateł” to wielbiciel triatlonu. Obecnie przygotowuje się do kolejnych zawodów. Głośne zdjęcie prezentujące jego sylwetkę i przyrodzenie opisał słowami:

Najlepsze treningi wychodzą zawsze, gdy na początku najbardziej się nie chce. Do zobaczenia na trasie.

Trzymamy kciuki za dobre wyniki i więcej, tak lubianych przez fanów, zdjęć

Źródła: www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter.com, Imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij