Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie
Kategorie GwiazdyPolskaShowbiznes

Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie. Wstydliwa wpadka, czy to celowe działanie?

Popularny aktor Kamil Nożyński, który dał się poznać widzom za sprawą serialu „Ślepnąc od świateł” podzielił się z internautami zdjęciem swojego… przyrodzenia. Czy to przypadek, czy zamierzone działanie mężczyzny? Trudno jednoznacznie stwierdzić, ale pomimo usunięcia tej „wpadki”, w sieci została swoista pamiątka.

Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie
Instagram

Kamil Nożyński pokazał przyrodzenie

Aktor stał się rozpoznawalny dzięki roli Kuby Niteckiego w serialu „Ślepnąc od świateł”. Posiada grono wiernych fanów od lat śledzących ścieżkę jego kariery, którą zaczynał jako raper o pseudonimie Saful. Od dawna należy do zespołu Dixon37, z którym to zdążył wydać aż trzy albumy.

Wielbiciele Nożyńskiego obserwują jego konto na Instagramie w poszukiwaniu nowości o swoim idolu. Wczoraj, 24 stycznia w swojej relacji InstaStory dodał interesujące zdjęcie. Było na nim bardzo wyraźnie widoczne… przyrodzenie.

Wpadka, czy celowe przyciąganie uwagi?

Mężczyzna był ubrany w mocno dopasowane spodnie sportowe, spod których wyraźnie prześwitywał członek. Prawdopodobnie dla wygody nie założył pod odzież żadnej bielizny. Czy doszło do przypadku i niechcący zaprezentował fanom takie detale swojego ciała?

Zdania są podzielone. Część internautów twierdzi, że aktor to zaplanował, aby nieco rozciągnąć w czasie swoje „5 minut” w show biznesie. Inni uważają, że to zwyczajna wpadka.

Kamil Nożyński pokazał penisa
Imgur

Podmiana zdjęcia

Prawdopodobnie Kamil Nożyński otrzymał wiele odpowiedzi na swoją instagramową relację. Możliwe, że właśnie dlatego, w niedługim czasie po publikacji „feralnego” zdjęcia, podmienił je na inne.

W drugiej wersji zasłonił intymne partie ciała, obuwiem sportowym. Niestety, fani zadbali o to, aby uwiecznić poprzednią wersję na print screenach, które już krążą w sieci i z każdą chwilą zyskują na popularności.

Kamil Nożyński pokazał penisa 2
Imgur

Gwiazdor „Ślepnąc od świateł” to wielbiciel triatlonu. Obecnie przygotowuje się do kolejnych zawodów. Głośne zdjęcie prezentujące jego sylwetkę i przyrodzenie opisał słowami:

Najlepsze treningi wychodzą zawsze, gdy na początku najbardziej się nie chce. Do zobaczenia na trasie.

Trzymamy kciuki za dobre wyniki i więcej, tak lubianych przez fanów, zdjęć