×

Mężczyzna z najdłuższym przyrodzeniem na świecie. Pokazał zdjęcie!

Jonah Falcon to mężczyzna z najdłuższym przyrodzeniem na świecie. Jakiś czas temu wystąpił w jednym z brytyjskich programów śniadaniowych. Opowiedział tam o tym, jak wyglądało jego życie. Zdradził też kilka pikantnych szczegółów. Okazuje się, że był bardzo rozchwytywany nawet przez tamtejsze celebrytki.

Reakcja dziennikarzy, którzy zobaczyli zdjęcie mówi sama za siebie

Jakiś czas temu Jonah Falcon wystąpił w Good Morning Britain. Swoim występem przypomniał o sobie szerszemu gronu widzów. Tymi kilkoma minutami w popularnym programie śniadaniowym wywołał też niemały szok i skandal.

Największy tym, że twierdzi, iż jego przyrodzenie w pełnym wzwodzie mierzy aż 34 centymetry! Z kolei reakcja prowadzących na zdjęcie członka Falcona, które im pokazał, stała się hitem sieci:

Mężczyzna z najdłuższym przyrodzeniem na świecie był rozchwytywany przez celebrytki!

Falcon już od dawna jest znany na całym świecie, ale w ostatnim czasie był mniej rozpoznawalny. Dziś ma 51 lat i postanowił przypomnieć o swoim istnieniu. Sam przyznał, że jego monstrualnych rozmiarów członek wzbudza zainteresowanie nie tylko w jego ojczyźnie.

Prowadząca program Josie Gibson nie omieszkała zapytać Falcona o plotki, które już od dawna krążą o jego osobie. Chodziło oczywiście o romanse ze znanymi celebrytkami. Przyznał, że jest w nich sporo prawdy. Podkreślił, że nigdy nie narzekał na powodzenie u znanych pań. Co więcej, były to kobiety nie tylko z Wielkiej Brytanii, ale i z Hollywood.

Mężczyzna z najdłuższym przyrodzeniem na świecie – prawie jak tuba Pringlesów

Jak przystało na prawdziwego dżentelmena, Falcon oczywiście nie zdradził żadnego z nazwisk. Jednak w pewnym wywiadzie, udzielonym na łamach „The Sun”, możemy przeczytać, że jedną z jego partnerek seksualnych była laureatka Oscara.

51-latek nie stroni też od żartów na temat swojego członka. Chcąc najlepiej zobrazować jego rozmiar podkreślił, że jest on zbliżony właśnie do wielkości statuetki.

Innym razem żartował także, iż jego penisowi bardzo blisko jest do bakłażana lub tuby z czipsów Pringles. No cóż… To chyba faktycznie niezły rekord.

Źródła: metro.co.uk, nypost.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować