×

Nowa wersja Conchity Wurst powala! Artysta zrobił furorę na premierze filmowej

Nowa wersja Conchity Wurst jest niewiele mniej, albo i bardziej kontrowersyjna niż to, czym szokowała lata temu. W dodatku te nieogolone pachy i sutek na wierzchu bardzo przyciągają uwagę.

Kontrowersyjny artysta

Conchita Wurst zszokowała świat dokładnie 7 lat temu podczas swojego występu w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Thomas Neuwirth występując pod wspomnianym pseudonimem, zaprezentował wówczas piosenkę „Rise Like a Phoenix”. Jako reprezentant Austrii wywalczył dla niej zwycięstwo, zgarniając aż 290 punktów. Jednakże publiczności zapadł w pamięci nie tyle sam utwór, ile wizerunek Conchity.

Jak dziś wygląda Conchita Wurst
Instagram

Znakami rozpoznawczymi Thomasa były wówczas długie włosy, bardzo kobiece stylizacje, makijaż i przede wszystkim… broda. Po wygranej w konkursie wyjaśnił, że:

Broda jest deklaracją, że można wiele osiągnąć bez względu na to, kim jesteś czy jak wyglądasz. Jeżeli ktoś ma ochotę być kobietą z brodą, to nie ma w tym nic złego, bo przecież nie ranię tym nikogo. Jako nastolatek zmagałam się z dyskryminacją, dlatego stworzyłam „kobietę z brodą” jako symbol tolerancji i akceptacji.

Thomas Neuwirth jakiś czas temu wyjaśnił, że występując jako „Conchita Wurst” posługuje się wówczas żeńską formą, natomiast prywatnie używa męskiej formy. Nie jest też trans kobietą, a na co dzień używa swojego głównego wizerunku – drag queen.

Chociaż od jakiegoś czasu nieco przycichło na jego temat, to artysta nie porzucił marzeń o muzycznej karierze — wciąż wydaje płyty i single, jednakże jak dotąd żaden utwór nie odniósł takiego sukcesu jak piosenka „Rise Like A Phoenix”.

Ostatnio pojawił się w Berlinie na premierze pokazu tanecznego Arise Grand Show. Jego kostium może lekko zadziwić…

Nowa wersja Conchity Wurst

Jak dziś wygląda Conchita Wurst? W minioną środę na wspomnianym pokazie tanecznym Arise Grand Show w Berlinie miała na sobie niewątpliwie przyciągającą wzrok kreację. Na zdjęciach widzimy ją w wieczorowej, czarnej sukni z trenem, która… odsłaniała jej pierś.

nowa wersja Conchity Wurst
Instagram
nowa wersja Conchity Wurst
Instagram

Okazuje się także, że artysta postanowił wrócić do kruczoczarnych włosów, które tym razem spiął w kucyk. Dzięki temu odsłonił duże kolczyki w kształcie błyskawic.

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij