×

„Dziewczyny z Dubaju” podbijają internet. Pojawiły się pikantne zdjęcia z planu

„Dziewczyny z Dubaju” jeszcze nie weszły do kin, ale już budzą sporo emocji. Jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku opowie o losach dziewczyn do towarzystwa i ujawni sekrety tzw. afery dubajskiej.

Premiera coraz bliżej

„Dziewczyny z Dubaju”, czyli producencki debiut Dody to film, o którym słyszymy już od wielu miesięcy. Piosenkarka wraz z wkrótce byłym mężem, Emilem Stępniem podjęła dość kontrowersyjny temat afery dubajskiej. Film opowie o prawdziwych wydarzeniach, w które zamieszane były polskie celebrytki, modelki oraz czołowe postaci ze świata polityki, biznesu i sportu. Z zapowiedzi twórców wynika, że produkcja zdemaskuje hipokryzję polskiego show-biznesu. Widzowie będą mieli okazję poznać od kuchni funkcjonowanie ekskluzywnego biznesu „call girls”. W opisie producenta czytamy:

Emi to młoda, ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

W internecie można zobaczyć już pierwsze zdjęcia z planu “Dziewczyn z Dubaju”. Fotografie, które pojawiły się na facebookowym profilu Dody, wyraźnie wskazują w jakim klimacie będzie utrzymany jej film. Ogromna ilość roznegliżowanych, atrakcyjnych kobiet z pewnością przyciągnie do kin tłumy widzów, którzy w trakcie pandemii nie mieli szans na seanse.

„Dziewczyny z Dubaju”

Wyreżyserowany przez Marię Sadowską film zapowiada się wspaniale. Na ekranie będziemy mogli podziwiać m.in. Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie znalazły się także gwiazdy zza granicy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Pod postem opublikowanym przez Dodę zaroiło się od komentarzy internautów. Wiele osób zwraca uwagę na to, że mężczyźni w filmie są bardzo atrakcyjni, podczas gdy w rzeczywistości celebrytki musiały uprawiać seks z dużo starszymi klientami. Jedna z kobiet napisała:

Widzę tutaj samych przystojnych panów. Niestety obawiam się, że w rzeczywistości celebritis musiały puszczać się z obleśnymi dziadami.

Doda już od wielu miesięcy opowiada swoim fanom o pracy nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Niestety epidemia koronawirusa bardzo wydłużyła okres produkcji. Miejmy nadzieję, że tym razem premiera nie odwlecze się po raz kolejny. Pewne jest, że film będzie obfitował w erotyczne, odważne sceny.

Być może właśnie przez wzgląd na przepełnioną seksem produkcję Doda niedawno zwierzyła się swoim obserwatorom ze szczegółów swojego życia erotycznego. Piosenkarka opowiedziała o tym jak naprawdę wygląda jej życie seksualne.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować