×

Doda opowiedziała o swoim życiu seksualnym. Zdradziła też, ilu miała partnerów

Doda opowiedziała o swoim życiu seksualnym. W związku z premierą najnowszego singla, piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie. We wpisie na Instagramie zdradziła, z iloma mężczyznami spędziła noc. Fani poznali prawdę na temat jej upodobań erotycznych.

Premiera coraz bliżej

Doda przez długie lata przyzwyczaiła nas do dość drapieżnego i odważnego wizerunku. Mocno roznegliżowane stroje, eksponujące krągłości gwiazdy sprawiały, że wszyscy snuli domysły na temat bujnego życia seksualnego piosenkarki. Aż do teraz Doda nie mówiła jednak wprost o tym, co dzieje się w jej sypialni. Trudno powiedzieć czy niedawna informacja o rozstaniu z mężem, Emilem Stępniem czy też zbliżająca się premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju” sprawiła, że gwiazda przełamała się. W jednym z najnowszych wpisów na Instagramie wyznała, jak wygląda jej życie erotyczne.

Okazją do podzielenia się odważnym oświadczeniem była premiera singla „Don’t wanna hide”, który stanowi zapowiedź produkcji. W obszernym poście Doda nie tyle odniosła się do własnych upodobań erotycznych, co wyjaśniła, że jej sceniczny wizerunek niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Wyznała, że jej życie seksualne wcale nie jest tak bujne, jak mogłoby się wydawać. 

Jestem bardzo odważna w wyrażaniu siebie, w przeciwieństwie do mojego życia prywatnego, gdzie jestem bardzo nieśmiała. Do tego jestem totalną konserwą w kwestiach damsko-męskich, moje życie seksualne moim zdaniem jest „żenujące” (śmiech). Ja w wieku 37 lat moich partnerów seksualnych jestem w stanie policzyć na palcach dwóch rąk. Nie chciałabym zostać teraz królową Tindera, bo tego nie czuję, ale na scenie mam swoje alter ego i lubię taką eksplozję seksualności…

Deklaracja piosenkarki wywołała burzę w komentarzach. Post bardzo mocno podzielił internautów.

Doda opowiedziała o swoim życiu seksualnym

Z wpisu piosenkarki jasno wynika, że ilość jej partnerów seksualnych wynosi pomiędzy sześć a dziewięć. W dobie krótkotrwałych relacji damsko-męskich, nastawionych wyłącznie na fizyczność, taka liczba wydaje się bardzo mała. Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę, że mówienie o ilości partnerów to błąd, ponieważ sprawia, że kobiety zaczynają się identyfikować przez pryzmat ilości stosunków bądź tego, ilu mężczyznom się podobają.

Nie wiem, czy takie pisanie nie jest szkodliwe. Wynika z tego tak, jakby ilość facetów, identyfikowała Ciebie jako kobietę. Szkodliwe to bardzo zarówno dla Ciebie, jak i dziewczyn, które po takim pisaniu może popaść w bardzo niezdrowe kompleksy.

Inni uznali jednak, że Doda bardzo dobrze zrobiła, mówiąc prawdę o intymnej sferze swojego życia, ponieważ w świecie show biznesu jest to prawdziwa rzadkość.

Ludzie oceniają po pozorach i wyobrażają sobie, że Gwiazdy Rocka to mają harem w domu. Gdzie w pełnym makijażu i lateksach piją szampana, zagryzając codziennie świeżym umięśnionym mięskiem.

Ktoś inny napisał:

Jesteś cholernie mądra i konkretna. Uroda wypracowana. Masz starą duszę, a wizualność współczesną dlatego jest problem z facetami. Musisz mieć młodszego faceta z powerem, który miał pełną rodzinę i dobre wzorce, wtedy sobie z Tobą poradzi

Jakiś czas po opublikowaniu kontrowersyjnego wpisu, Doda zablokowała możliwość komentowania posta. Prawdopodobnie obawiała się nieprzyjemnych reakcji ze strony użytkowników. Mimo to, w ciągu zaledwie pięciu godzin zebrała prawie 35 tysięcy polubień i ponad 250 komentarzy.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij