×

Zamiast RÓZGI dostaliśmy kolejną kolędę w wykonaniu Godlewskiej! Świąteczny koszmar

Niestety to znowu Godlewska. I oto kolejna kolęda w jej wykonaniu! Miejmy nadzieję, że to ostatnia. W minimalnym stopniu widać jakiś progres…

Zamiast rózgi Godlewska

Niestety Godlewska dalej ma dostęp do internetu i wciąż udostępnia swoje „utwory”. Najwyraźniej Małgorzata postanowiła, że aby ukryć swój „niezwykły” warsztat głosowy, wystarczy się rozebrać. Na początku grudnia dostaliśmy informację, że Małgorzata Godlewska nie chce już kolędować. Zrobiła jednak wszystkim niespodziankę i półnaga zaśpiewała przed Trumpem i Putinem. Najbardziej boli fakt, że współpracuje z nią Studio Accantus, które tworzy fenomenalne aranżacje utworów z filmów Disneya lub innych dzieł kultury.

Wyraz sprzeciwu

Kilka dni temu Godlewska wykonała kolędę Cicha Noc a w tle pojawiły się wyjątkowe płatki śniegów. Widniały na nich wizerunki kardynała Kazimierza Nycza i arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Miał być to wyraz sprzeciwu wobec pedofilii w kościele i jej ukrywania przez duchownych. Artystka o tym poinformowała w komentarzu pod swoją „kolędą”:

Jeżeli oburza Cię widok boskiego ciała a przechodzisz obojętnie wobec czynów moich „Śnieżynek”, które spuszczają zasłonę „cichej nocy” na niecne czyny swoich współpracowników to jesteś zwyczajnym PatoKatolikiem…

Dodatkowo podlinkowała listę hierarchów, którzy ukrywali księży pedofilów od fundacji Nigdy Więcej. Sprawa jest bardzo poważna, jednak ciężko zachować powagę, gdy mówi o tym półnaga kobieta, która próbuje ładnie zaśpiewać polską pieśń religijną.

Kolejna kolęda w jej wykonaniu

Padło na Dzisiaj w Betlejem i tym razem obyło się bez mądrego komentarza, jednak Godlewska zadeklarowała się jako… wierząca.
Dodała również, że Bóg zapewne ma poczucie humoru i czyta sobie komentarze pod jej kolędami, paląc fajkę:

Wierzę w Boga, ale wierzę również, że ma poczucie humoru. W końcu stworzył zarówno mnie jak i Was ;-) Prawdopodobnie siedzi właśnie na chmurze, pali zielone cygaro i czyta z nami komentarze pod kolędami ;-)

Przynajmniej tym razem postanowiła ubrać trochę więcej na siebie i nie wyglądać zbyt… wyzywająco. Za wszelkie szkody psychiczne przepraszamy:

Małgorzata Godlewska naprawdę myśli, że tworzy muzykę czy z pełną premedytacją parodiuje znane pieśni? Jak sądzicie?

, pikio.pl
Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij