×

Ksiądz przyszedł do studentów w akademiku. Nagranie z Bydgoszczy stało się hitem

Ksiądz przyszedł do studentów w akademiku Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Niecodzienna wizyta została zarejestrowana na nagraniu i opublikowana na TikToku, co okazało się być strzałem w dziesiątkę! Film błyskawicznie skradł serca internautów i stał się hitem w mediach społecznościowych. To po prostu trzeba zobaczyć!

Ksiądz przyszedł do studentów w akademiku

W ramach kolędy duszpasterskiej ksiądz Piotr Wachowski odwiedził studentów w akademikach Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Organizatorami kolędy w akademikach był Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria”.

Izolacja, złe samopoczucie, brak aktywności, osłabiły nie tylko odporność naszego organizmu, ale również psychiki i ducha. Dlatego, poprzez artystyczne zaangażowanie i radosną ewangelizację, chcemy zaprosić studentów do solidnego, pozbawionego marazmu i apatii, zaangażowania się w twórcze przeżywanie codzienności

– mówi ks. Piotr Wachowski.

ksiądz przyszedł do studentów w akademiku
TikTok

Ta kolęda zapisze się w głowach Polaków na długie lata, a wszystko dlatego, że jeden ze studentów Politechniki Bydgoskiej opublikował fragment wizyty duszpasterskiej na TikToku. Materiał zbiera tysiące wyświetleń i reakcji. Łącznie wyświetlono je już blisko milion razy!

Nagranie zaczyna się w momencie, kiedy ksiądz Wachowski wchodzi do ciasnego pokoju studentów i mówi „to jest porządny pokój”. Jeden ze studentów w odpowiedzi pokazuje duchownemu ukryte za drzwiami worki na śmieci, z których wysypują się puszki po piwie. Księdzu nie pozostało nic innego, jak tylko szeroko się uśmiechnąć. W końcu życie w akademiku rządzi się swoimi prawami.

Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku, a tam 200 puszek po piwach

– napisał autor nagrania pod filmem.

Mimo „incydentu” z puszkami, cała wizyta przebiegła w bardzo pogodnej i zabawnej atmosferze.

TikTok

Reakcje internautów

Zdecydowana większość internautów była zachwycona postawą (niektórzy także urodą) księdza, o czym czytamy w komentarzach:

Ksiądz kozacki

Zarąbisty ksiądz też mam takiego

Kurde przystojny ten ksiądz

No i takiego księdza to ja rozumiem

Nagranie z wizyty księdza w pokoju akademickim możesz obejrzeć poniżej:

@_mancik_ Ksiądz nas kolędą zaskoczył w akademiku A tam 200 puszek po browarach na ziemi😅😂#akademik #funny #smieszne #ksiądz #kolęda #dc #foryou ♬ dźwięk oryginalny – Mateusz Dąbkowski

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować