×

Półnaga Godlewska kolęduje przed Trumpem i Putinem. Taką dostała ofertę i skorzystała

Jak sobie zepsuć nastrój świąteczny? Wystarczy obejrzeć jak prawie naga Godlewska śpiewa „Przybieżeli do Betlejem”. Czy ona ma jakieś granice?

Półnaga Godlewska śpiewa kolędę „Przybieżeli do Betlejem”

Kontrowersyjnej postaci polskiego Internetu chyba kończą się pomysły, jak splugawić następne piosenki… Tym razem wspięła się na kolejne wyżyny swoich możliwości i zaśpiewała kolędę. Niestety to nie jest najgorsze. Strój, jaki dobrała sugeruje inne zajęcie, niż podtrzymanie rodzinne tradycji przy wigilijnym stole.

Dodatkowo Godlewska zaczęła edukować Polaków! Ostatnio przekonywała pod swoim filmikiem, gdzie „śpiewa” Rotę, że Maria Konopnicka była lesbijką. Były takie podejrzenia, jednak nie ma żadnych dowodów na to stwierdzenie. Teraz uczy języka polskiego:

Aniołki moje ❤️, 80% z Was pisze „kolenda”. Spieszę z informacją, że nie ma takiego słowa ? Prawdopodobnie chodzi Wam o Święto Godowe, które dawni Słowianie nazywali „kolędą”(i to właśnie jest poprawny zapis…) ?

Dodatkowo w tle na płatkach śniegu widzimy twarze Trumpa, Putina czy Kim Dzong Una. Określiła ich jako „Pasterzy Pokoju”. A podobno Godlewska nie chciała już kolędować…

Fala hejtu

Jak można było się spodziewać na „piosenkarkę” wylało się morze hejtu. Wykonanie nie należy do tych najgorszych z jej repertuaru, ale strój jest mało adekwatny do wykonywanego utworu. Jak skomentowała swoją styliację?

Wiem co powiecie… miały być większe skrzydła anioła a są rogi… Po prostu dostałam lepszą ofertę od konkurencji ?

Biorąc pod uwagę jak od lat torturuje ludzi swoim śpiewem, to nie ma się co dziwić, że sam diabeł mógł być zainteresowany jej zatrudnieniem. Najbardziej boli fakt, że pomagało przy tym fenomenalne studio Accantus.

W opisie filmiku czytamy:

Aranżacja muzyczna: Marcin Kuczewski. Reżyseria i realizacja nagrań, miks i mastering: Bartłomiej Kozielski – Studio Accantus

Filmik przedstawiamy poniżej. Ostrzegamy jednak, że nie ponosimy odpowiedzialności za skutki odsłuchania kolędy wykonanej przez nagą, instagramową gwiazdę:

Występ dla wielu internautów był odebrany jako obraza ich uczuć religijnych. Czy tym razem Godlewska naprawdę przesadziła? Artykuł 196 kodeksu karnego mówi: „Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”

Czy ktoś zdecyduje się złożyć wniosek do prokuratury w tej sprawie? Czy „obrażeni” będą tylko wylewać swój gniew w komentarzach pod twórczością Godlewskiej?

Źródła: natemat.pl, www.youtube.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij