×

Godlewska profanuje kolejną patriotyczną pieśń. „Piłsudski się w grobie przewraca”

Małgorzata Godlewska znana jest głównie ze swoich „zdolności” wokalnych. Godlewska sprofanowała kolejną pieśń.

Godlewska sprofanowała kolejną pieśń
YouTube

Godlewska sprofanowała kolejną pieśń

Drogi sióstr się rozeszły i Małgorzata sama „wykonuje” różne utwory, o czym daje znać w mediach społecznościowych. Postanowiła wykonać Rotę, jednak nie bez odpowiedniej prowokacji. Ubrana jest w tęczową koszulkę z napisem „Love”, krótką spódniczkę, a jej głowę zdobi wianek. Głosem przywodzącym na myśl filmy dla dorosłych na początku wideo przytacza kilka informacji na temat autorki i samej pieśni. Wideo dla ludzi o mocnych uszach:

Komentarze pod materiałem są w ogromnej mierze negatywne: 

Petycja o wywiezienie godlewskiej do Chin 1 like-1 głos

Zadzwońcie do NASA. Weźcie ją na księżyc. Wyślijcie ją na Syberię. Zniszczyła najpiękniejszą Polską pieśń patriotyczną

Kiedy jej w końcu to obywatelstwo odbiorą?

Dobry Boże co się dzieje z tym światem? Spójrz z nieba i przypier*o*l granatem.

W swym materiale wspomina o tym, że Maria Konopnicka była lesbijką. W 1889 r pisarka poznała o 20 lat młodszą Marię Dulębiankę, świetnie zapowiadającą się malarkę, wystawiającą swoje obrazy obok dzieł Matejki, Malczewskiego czy Kossaka. Ponadto, aktywną działaczkę na rzecz równouprawnienia kobiet, postrzeganą przez otoczenie jako dziwaczkę ponieważ zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Szybko się zaprzyjaźniły i Maria zamieszkała w jej rezydencji. W jej listach, dziełach oraz dziennikach nie znaleziono żadnych informacji, jakoby kobiety łączyły jakieś relacje erotyczne. Konopnicka miała ośmioro dzieci z małżeństwa z Jarosławem Konopnickim herbu Jastrzębiec.

Godlewska sprofanowała kolejną pieśń
YouTube

Znana prowokatorka

Duet Godlewskich ma już na koncie Hymn Niemiec oraz hymn Polski. Internauci nie ukrywają oburzenia, a wśród komentarzy większość stanowią negatywne opinie. Małgorzata Godlewska od 2010 r. prowadzi własną szkołę artystyczną Studio Sztuk Scenicznych S3 w Warszawie. W latach 2010 – 2013 była kierownikiem artystycznym w Garwolińskim Teatrze Muzycznym Od Czapy, prowadzonym przez Fundację Sztafeta.

A jak wy oceniacie wykonanie Roty przez Małgorzatę Godlewską?

Źródła: www.planeta.pl

Może Cię zainteresować

zamknij