×

Nowa kobieta w życiu Martyniuków wywołała zamieszanie. Danusia nie wytrzymała!

Nowa kobieta w życiu Martyniuków wywołała ogromne poruszenie. Okazuje się, że ma ona związek z synem króla disco-polo, Danielem, który w ostatnich miesiącach zdobył medialną sławę za sprawą swoich wybryków. Danuta Martyniuk w końcu przerwała milczenie i w mocnych słowach podsumowała tę znajomość syna.

Skandal za skandalem

Disco polo wśród Polaków uchodzi za jeden z ulubionych gatunków muzycznych. I chociaż od czasu do czasu w sieci pojawiają się ostre słowa na temat braku walorów artystycznych tego typu utworów, to muzycy nie zrażają się i stale tworzą nowe piosenki.

Zenek Martyniuk, który uznawany jest za króla disco-polo niejednokrotnie zabierał głos w sprawie przeciwników muzyki disco-polo i nie ukrywał, że ich opinia nie ma na niego żadnego wpływu.

Niestety w ostatnim czasie pojawiały się coraz to nowsze doniesienia na temat wybryków syna gwiazdora, Daniela Martyniuka. 31-letni potomek piosenkarza ma na swoim koncie kilka kontrowersyjnych wypowiedzi, emocjonalnych wpisów w Internecie i głośnych awantur. Musiał nawet spędzić kilka dni w areszcie z powodu złamania zasad kwarantanny domowej oraz za prowadzenie pojazdów mimo odebrania uprawnień. Z pewnością dla Zenka Martyniuka tego typu rozgłos nie był pożądany, bowiem król disco-polo od lat dbał o perfekcyjny wizerunek.

Nowa kobieta w życiu Martyniuków

Sprawy zaszły tak daleko, że incydenty swojego syna postanowiła skomentować jego matka, Danuta Martyniuk. Żona Zenka Martyniuka przerwała milczenie i wyznała, kto jej zdaniem ponosi odpowiedzialność za wybryki syna.

Z relacji pani Danusi wynika, że pomimo faktu, że Daniel wciąż jest w związku małżeńskim z Eweliną, to równocześnie spotyka się z inną kobietą o imieniu Faustyna. Martyniukowa nie ukrywa, że jej syn już kilka lat temu był w związku z Faustyną. Czy to kolejny przykład na to, że stara miłość nie rdzewieje? Bardzo prawdopodobne, ale matka Daniela nie jest zadowolona z romansu swojego syna.

W rozmowie z tabloidem „Twoje Imperium” powiedziała:

Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego.

Danuta Martyniuk wciąż ma bardzo dobry kontakt z żoną syna, Eweliną. Pomimo kryzysu, który przechodzą małżonkowie nadal darzy ją opieką i sympatią. Kobieta jest matką jedynego wnuka państwa Martyniuków.

Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną.

Niestety, mimo dobrych intencji matki Daniela wszystko wskazuje na to, że para zdecyduje się na rozwód. Szkoda…

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), YouTube, Twitter

Może Cię zainteresować