×

Nowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego. Detektyw już jest gotowy na Święta

Nowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego zdecydowanie przykuwa wzrok. Słynny detektyw po raz kolejny zaszalał. Zaprosił do domu fotoreporterów, aby pokazać, jak idą mu przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Wizyta fotoreporterów

60-letni Krzysztof Rutkowski to bez dwóch zdań najbardziej medialny, polski detektyw. Sławę przyniosła mu nie tyle skuteczność w pracy, co wizerunek wyróżniający go na tle innych osób. Krzysztof Rutkowski bardzo dba o to, aby zawsze wyglądać perfekcyjnie. Modne stylizacje i oryginalne fryzury to jego znak rozpoznawczy. Jakiś czas temu celebryta przyznał, że jego nietypowe uczesanie nawiązuje do kształtu ogrodowych roślin.

Ponieważ życie Krzysztofa Rutkowskiego jest równie uporządkowane, co jego fryzury, mężczyzna już jest gotowy na tegoroczne Święta. W jego domu pojawiła się wspaniała choinka. Detektyw w towarzystwie żony Mai oraz 7-letniego syna, Krzysztofa Juniora, udekorował drzewko. Następnie zaprosił do domu fotoreporterów, aby pochwalić się efektami pracy.

Paparazzi Faktu uwiecznili miłe chwile Rutkowskich, którzy specjalnie z myślą o sesji, diametralnie zmienili swój wygląd.

Nowa fryzura Krzysztofa Rutkowskiego

Detektyw Krzysztof perfekcyjnie przygotował do sesji swoje włosy. Ze zdjęć widać, że każdy kosmyk został spryskany dużą ilością lakieru, aby fryzura trzymała się w pionie. Oprócz tego, celebryta zadbał o swoją opaleniznę i modny strój. Podobnie zrobiła jego żona, Maja. Pani domu wystąpiła w czerwonej, świątecznej sukience. Niestety trzeba przyznać, że jej fryzura, nawiązująca do stylu lat 60. nieco ją postarzyła. Maja i Krzysztof Junior chętnie uśmiechali się do obiektywu. Krzysztof Rutkowski postawił z kolei na szczerą, kamienną twarz. 

Po sesji, przyszedł czas na rozmowę z dziennikarzami. Rutkowski wyznał wówczas, że bardzo lubi Boże Narodzenie m.in. ze względu na możliwość gotowania.

Lubię gotować, choć korzystam z półproduktów. Na naszym świątecznym stole króluje kapusta z grochem, barszcz czerwony, śledzie z beczki w różnych postaciach, karp smażony i inne potrawy wigilijne.

Detektyw chwalił się, że jest kilka potraw, w których przyrządzeniu nie ma sobie równych.

Moim popisowym daniem jest kapusta z grochem, kapusta z grzybami i ryby w wielu odsłonach.

Przygotowania do Świąt

Rodzina Rutkowskich na Święta życzy sobie przede wszystkim zdrowia. Maja Rutkowska stwierdziła, że w dobie pandemii nie potrzebuje żadnych dóbr materialnych.

Nie mam marzeń, ale cele, które nie maja nic wspólnego z dobrami materialnymi. Chciałabym, żeby cała nasza rodzina była zdrowa i szczęśliwa.

Maja i Krzysztof pobrali się w sierpniu 2019 roku, jednak parą byli znacznie dłużej. Pani Rutkowska wspomina ślub jako wyjątkowy dzień swojego życia.

Wszystko poszło zgodnie z planem. Było bajkowo, czyli tak, jak sobie wymarzyłam. Jestem bardzo szczęśliwa. Mentalnie to czuję się żoną Krzysztofa od 7 lat, więc nic się dla mnie nie zmieniło. Ten ślub to raczej pewnego rodzaju dopełnienie formalności. Chcieliśmy przy okazji w fajnych okolicznościach spotkać z przyjaciółmi.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter, YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij