Kategorie NewsyŻycie

Do sieci wyciekła data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina odmawia komentarza

Od czasu zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka w mediach każdego dnia pojawiają się kolejne informacje dotyczące kariery, ostatnich chwil życia, a od czwartku także śmierci producenta filmowego. I choć rodzina 39-latka wciąż milczy w całej sprawie, znana jest nieoficjalna data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka.

Nieoficjalna data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Choć póki co najbliżsi nie udzielili informacji o dacie pogrzebu Piotra, nieoficjalnie mówi się, że ceremonia została zaplanowana na piątek 30 sierpnia. Miejsce pochówku 39-latka nie jest jeszcze znane.

Nieoficjalna data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka
Instagram

Sekcja zwłok

Jak podają media, ciało producenta, który w nocy z soboty na niedzielę tydzień temu wypadł z motorówki do jeziora Kisajno, zostało odnalezione w czwartkowy poranek. Kiedy udało się je wydobyć z wody, zdecydowano o przeprowadzeniu niestandardowej procedury. Tymczasem po przeprowadzeniu oględzin zewnętrznych oczekuje się na wyniki sekcji zwłok 39-latka, która ma pomóc poznać przyczynę śmierci producenta.

nieoficjalna data pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka
Instagram

Hipotezy dotyczące śmierci producenta

Na chwilę obecną spekuluje się, czy w śmierć Piotra Woźniak-Staraka nie były zamieszane osoby trzecie, czy był przytomny w chwili kiedy doszło do wypadku oraz jaka była dokładna przyczyna zgonu. Jedna z hipotez mówi, że przyczyną śmierci producenta filmowego było uderzenie głową o śrubę motorówki, w której znaleziono włosy należące prawdopodobnie do zmarłego 39-latka. Nie wykluczone również, że Woźniak-Starak przeżył uderzenie, ale stracił przytomność, dlatego utonął.

Odpowiedzi na te pytanie i wątpliwości prawdopodobnie poznamy już niebawem.