×

Była partnerka Piotra Woźniaka-Staraka zabrała głos. Jej słowa są szczere do bólu

Natalia Klimas wypowiedziała się właśnie o Piotrze Woźniaku-Staraku i tragedii na Mazurach. Aktorka była partnerką milionera zanim związał się z Agnieszką Woźniak-Starak. Natalia Klimas dodała zdjęcie z Mazur i odniosła się do wypadku producenta filmowego.

Natalia Klimas wypowiedziała się o Piotrze Woźniaku-Staraku w wywiadzie

Natalia Klimas była w związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem przez 2,5 roku. Poznali się w Stanach Zjednoczonych – aktorka zrezygnowała dla milionera z rozwijania kariery na zachodzie i wróciła do Polskich. W końcu para się rozeszło i każde poszło w swoją stronę. Aktorka rok temu wyszła za mąż i urodziła córeczkę, a Piotr Woźniak-Starak związał się z Agnieszką Szulim. Po wypadku na Mazurach Natalia ciepło wypowiedziała się o byłym partnerze w wywiadzie:

To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty. Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia

natalia klimas i piotr woźniak-starak
Imgur

Natalia Klimas o Piotrze Woźniaku-Staraku we wzruszającym wpisie

Później aktorka odniosła się do tragicznych wydarzeń na jeziorze Kisajno na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na Instagramie umieściła zdjęcie z Mazur ze swoją córeczką. Fotografie opatrzyła wzruszającym opisem:

Nad mazurską krainę szczęścia nadciągnęły chmury. Trzymam moją córeczkę przy sercu i nie wypuszczam z ramion

natalia klimas na mazurach z córką
Instagram

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Razem z 27-letnią koleżanką pływał motorówką po jeziorze Kisajno. Oboje wypadli z łodzi przy wykonywaniu manewru skrętu. Tylko kobiecie udało się wydostać na brzeg. Do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka.

Może Cię zainteresować

zamknij