×

W sieci krąży zdjęcie 27-letniej kobiety z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka

27-latka z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka to osoba, o której od kilku dni mówi cała Polska. Wiele osób zastanawiało się, kim jest kobieta towarzysząca producentowi filmowemu, tworząc przy okazji kolejne hipotezy na ten temat. To właśnie ona była ostatnią osobą, która widziała milionera przed jego zaginięciem.

Tajemnicze zaginięcie Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia dotarła do nas informacja, że w nocy na jeziorze Kisajno koło Giżycka, doszło do wypadku motorówki. Podczas wykonywania manewru skrętu, do wody wpadł Piotr Woźniak-Starak i 27-latka z Łodzi. Około godziny 4. w nocy zaczęła się akcja poszukiwawcza milionera. Nie został odnaleziony do tej pory.

Odkąd pojawiły się pierwsze doniesienia o wypadku, wszyscy zaczęli się zastanawiać kim jest 27-latka z motorówki i do czego doszło feralnej nocy. Do szczegółów udało się dotrzeć dziennikarzom „SE”.

27-latka z morotówki woźniaka-staraka

Nasza Klasa

27-latka z motorówki Piotra Woźniaka-Staraka

W nocy 18 sierpnia na motorówce znajdowała się 27-letnia Ewa. Kobieta pochodzi z Łodzi i jest instruktorką żeglarstwa oraz współorganizatorką obozów sportowych. Przez jakiś czas prowadziła bloga i kanał podróżniczy na YouTube. Oba zniknęły z sieci, tuż po zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka. Według ustaleń „SE”, kobieta pracowała w jednej z mazurskich restauracji. W ten sposób poznała męża Agnieszki Woźniak-Starak.

27-latka z motorówki jako ostatnia widziała Piotra Woźniaka-Staraka

27-letnia Ewa to ostania osoba, która widziała milionera i może wiedzieć cokolwiek, co pozwoli na odnalezienie Piotra Woźniaka-Staraka. Zeznała, że ona i producent filmowy wpadli do wody po wykonaniu ostrego skrętu. Wydostała się na brzeg, pokonując 100 metrów dzielących ją od brzegu. Później odnalazły ją służby, które odpowiedziały na zgłoszenie o zakłóceniu spokoju na jeziorze przez motorówkę.

Polecane

Może Cię zainteresować