×

Michał Wiśniewski wylądował w łóżku z mężczyzną. Fani są zaskoczeni!

Michał Wiśniewski wylądował w łóżku z mężczyzną. Jego fani nie mogli się nadziwić, gdy w sieci zobaczyli dwuznaczne zdjęcie. Piosenkarz już lata temu wspominał, że ma skłonności homoseksualne i wielokrotnie był w związku z innymi mężczyznami. Czyżby zechciał wrócić do dawnych przyzwyczajeń?

Wciąż potrafi szokować

Lider zespołu Ich Troje pomimo tego, że szczyt kariery ma już dawno za sobą, nadal nie przestaje intrygować Polaków. Tysiące osób z zainteresowaniem śledzą jego życie codzienne na Instagramie. Gdy kilka dni temu wokalista poinformował w sieci, że bardzo cierpi z powodu śmierci bliskiej mu osoby, fani od razu zareagowali. Wsparcie, które okazali mu w komentarzach przeszło najśmielsze oczekiwania.

Wszystko wskazuje na to, że piosenkarz zapomniał już o śmierci swojej przyjaciółki, ponieważ najnowsze zdjęcia jednoznacznie pokazują, że ma się świetnie. Na koncie muzyka ukazała się fotografia, która przedstawia go towarzystwie innego mężczyzny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Michał Wiśniewski oraz jego towarzysz są mocno roznegliżowani. Panowie leżą razem na łóżku ubrani wyłącznie w spodnie. Obaj sprawiają wrażenie bardzo zadowolonych, a piosenkarz pali papierosa. 

W opisie zdjęcia możemy przeczytać:

Kiedy w trakcie negocjowania stawek za realizację dźwięku na kolejny sezon nie dostajesz rabatu i zastanawiasz się dlaczego… Co poszło nie tak?

Fani byli bardzo zaskoczeni fotografią, którą zaserwował im muzyk. Wiele osób poczuło się skonsternowanych, ponieważ jeszcze nie tak dawno piosenkarz zapewniał, że tworzy szczęśliwy związek z żoną, Polą.

Michał Wiśniewski wylądował w łóżku z mężczyzną

W komentarzach od razu rozpętała się prawdziwa burza. Jeden z internautów napisał:

OMG wstyd, strasznie się na to patrzy! … do łóżka w butach!!?

Niektórzy zaczęli nawet snuć domysły co do orientacji seksualnej lidera Ich Troje. Niektórzy podejrzewali, że być może piosenkarz znów zapałał sympatią do mężczyzn. Szybko jednak okazało się, że zdjęcie było jedynie żartem, a mężczyzna, z którym Wiśniewski leży w łóżku to jego partner biznesowy. Panowie wspólnie negocjowali stawki za realizację dźwięku.

Warto przypomnieć, że w przeszłości Michał Wiśniewski bardzo często wywoływał rozmaite skandale obyczajowe. Piosenkarz uczestniczył przed laty w reality show Jestem jaki jestem, emitowanym w TVN. W programie z chęcią pokazywał najintymniejsze detale swojego życia. Umieszczone w jego domu kamery rejestrowały codzienność artysty.

Później w wywiadach dla mediów gwiazdor chętnie zwierzał się z tego, co dzieje się w jego życiu. Parę lat temu, gdy Wiśniewski był jeszcze w związku z Dominiką Tajner przyznał, że ich relacja była udana m.in. ze względu na seks. 

Podejrzewałem, że Dominika nie jest kobietą, która będzie czekać w nieskończoność. Że muszę wreszcie podjąć decyzję. Było mi z nią dobrze w łóżku. Nie chciałem zrobić jej krzywdy.

Mandaryna o relacji z nową żoną Michała Wiśniewskiego. Przyjaciółkami to one nie są

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij