×

Michał Wiśniewski pogrążony w żałobie. Fani składają mu kondolencje

Michał Wiśniewski pogrążył się w żałobie. Na jego instagramowym profilu ukazał się poruszający wpis, w którym pożegnał się z bardzo bliską mu osobą. Przyjaciółka piosenkarza o imieniu Iwona przegrała walkę z COVID-19.

Niezwykle trudny czas

Michał Wiśniewski w ostatnim czasie zmaga się z wieloma trudnościami. Po tym jak przed trzema tygodniami pożegnał swojego wiernego fana Krzysztofa Saltarskiego spadł na niego kolejny cios. Muzyk nie mógł pogodzić się z tym, że jeden z jego koncertów został odwołany ze względu na epidemię koronawirusa. Teraz na piosenkarza spadła następna przykra wiadomość. Odeszła jego bliska przyjaciółka.

Na profilu lidera zespołu Ich Troje pojawił się post, z którego wynika, że przyjaciółka Wiśniewskiego – Iwona przegrała walkę z koronawirusem. Muzyk bardzo źle zniósł tę wiadomość. Aby uczcić pamięć Iwony, zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie, utrzymane w czarno-białej kolorystyce. W opisie fotografii napisał:

Zawsze mogłem na Ciebie liczyć Iwonko. Nie znałem drugiej takiej, która miałaby w sobie tyle energii i radości życia. W imieniu Poli i swoim najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim i przede wszystkim Jackowi, który zawsze będzie mógł na mnie liczyć ale sam też czuję się częścią tej rodziny. Jest mi niezmiernie przykro Słońce. Nie mówmy żegnaj, lecz do widzenia, choć będzie Nam Cię brak.

Michał Wiśniewski pogrążył się w żałobie

Mogłoby się wydawać, że życie Michała Wiśniewskiego to bajka. Piosenkarz tworzy szczęśliwe małżeństwo z Polą Wiśniewską, niedawno po raz piąty został ojcem, a jego kariera w mediach społecznościowych przeżywa rozkwit. Niestety w jego życiu nie brakuje również smutnych chwil. Odejście przyjaciółki, Iwony sprawiło mu ogromny ból. I choć lider zespołu Ich Troje nie chciał zdradzać szczegółów ich znajomości, to fani zareagowali bardzo życzliwie. Wszyscy składali mu szczere wyrazy współczucia.

Wyrazy współczucia. Tylko głupcy śmieją się z covida. Ja zaraziłam się 2 miesiące temu. Aktualnie moje życie nie wygląda jak wcześniej. Zawsze byłam okazem zdrowia. Teraz, pomijając to, że wciąż nie mam smaku i węchu, mam też problemy z widzeniem. Mam mgłę mózgową, która odbiera mi radość życia. Kręci mi się w głowie. Co rano zmuszam się by wstać z łóżka.

Jedna z internautek napisała:

Tak, też pożegnałam swoją babcię 19 lutego. Wyleczona z covida, ale powikłania i stan w jakim wyszyła ze szpitala niestety sprawiły, że odeszła ???? A ja niestety nie mogłam ani przy niej być, ani się pożegnać…

Muzyk może również liczyć na wsparcie ze strony swojej żony.

Śmierć na COVID-19

Póki co, nie wiadomo kim była Iwona. Piosenkarz nie odpowiedział na pytania fanów. Niemniej jednak, z hasztagów których użył jednoznacznie wynika, że zmarła chorowała na COVID-19. Być może z czasem piosenkarz zdecyduje się ujawnić nieco więcej szczegółów.

W ostatnich dniach w Polsce nastąpił wyraźny wzrost dziennej ilości zakażeń koronawirusem. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 35 143 nowych przypadkach zachorowań.

Dominika Tajner o piątym dziecku byłego męża Michała Wiśniewskiego

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij