×

Metamorfoza Tomasza Komendy. Teraz z jego twarzy nie schodzi uśmiech

Metamorfoza Tomasza Komendy przyniosła nieprawdopodobne rezultaty. Mężczyzna, który niesłusznie spędził za kratkami 18 lat znów ma powody do radości. W jego życiu pojawiły się dobre dusze.

Pomocna dłoń

Historia Tomasza Komendy, który w 2000 roku trafił do więzienia niesłusznie skazany za gwałt i zabójstwo, których nie popełnił doczekała się wielu komentarzy w mediach. W 2016 roku analiza dowodów wykazała, że Tomasz Komenda jest niewinny. Po 18 latach odsiadki, mężczyzna nareszcie wyszedł na wolność. Niestety nawet po opuszczeniu więzienia, jego życie obfitowało w wiele przeciwności losu. Tomasz Komenda był źle traktowany w pracy. Na szczęście, gdy dowiedział się o tym Rafał Collins, mężczyzna postanowił sam go zatrudnić. Później razem ze swoim bratem założył fundację. Do jej kadry, w charakterze specjalisty do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych został włączony także Tomasz. Bracia Collins postanowili jeszcze raz pomóc Tomkowi Komendzie. Ich celem było przywrócenie pięknego, szczerego uśmiechu na twarzy człowieka, który ma za sobą traumatyczne przeżycia.

Metamorfoza Tomasza Komendy

Collinsowie poprosili zaprzyjaźnioną klinikę stomatologiczną, aby zadbała o uzębienie Tomasza. Klinika wyleczyła i wyprostowała jego zęby. Obecnie mężczyzna może poszczycić się pięknym, hollywoodzkim uśmiechem. Na Instagramie kliniki czytamy:

Miałem dziś niesamowitą przyjemność rozpocząć metamorfozę zębów Tomka Komendy.@braciacollins zwrócili się do mnie z prośbą o pomoc i zainicjowali spotkanie. Nie jestem w stanie przywrócić Tomkowi straconych lat, ale postaram się przywrócić mu piękny i zdrowy uśmiech! Przed Tomkiem nowe wyzwania, którym będzie musiał stawić czoła, wierze, że nowy uśmiech doda mu pewności siebie i na pewno im podoła!

Niedługo później w sieci ukazało się zdjęcie, prezentujące rezultaty pracy stomatologów. Trzeba przyznać, że Tomasz Komenda promienieje radością.

Właśnie tak wygląda uśmiechnięty i szczęśliwy człowiek z pięknymi perspektywami na przyszłość! Tomek, Przyjacielu – uśmiechaj się jak najwięcej! Chcemy Cię takiego oglądać!

Trzymamy kciuki, aby uśmiech już nigdy nie znikał z jego twarzy, a w jego otoczeniu pojawiało się jak najwięcej przychylnych mu ludzi.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować