×

Marta Wierzbicka w końcu wyznała w jaki sposób udało jej się schudnąć. „To zdumiewające”

Znana z serialu „Na Wspólnej” Marta Wierzbicka twierdzi, że nie stosuje żadnych restrykcyjnych diet ani treningów. Jednak zdjęcia, jakie pojawiły się w mediach, zaniepokoiły nie tylko fanów… Metamorfoza Marty Wierzbickiej robi wrażenie.

Część fanów jest zachwycona tym, jak wygląda aktorka. Jednak niektórzy martwią się, że dziewczyna przesadza z dietą. Czy faktycznie są powody, żeby tak twierdzić?

Same kości?

Wierni widzowie serialu na pewno pamiętają jeszcze Martę Wierzbicką z okresu, kiedy była dziewczynką. To na oczach fanów „Na Wspólnej” młoda aktorka rozkwitała i zmieniała się w kobietę.

Na Instagramie dziewczynę obserwuje wiele osób. Do tej pory Marcie daleko było do wychudzonych aktorek czy modelek. Jednym z walorów figury Marty, niewątpliwie był jej kształtny biust.

Od początku tego roku, fani w komentarzach na jej profilu piszą:

Kochana, same kości. Niedługo będą tylko ości!

Pojawia się tam sporo złośliwości, ale i troski. Niektórzy fani uważają, że Marta wygląda na chorą. A zaczęło się od zdjęcia, na którym Marta pływa łódką i ma na sobie jedynie kostium kąpielowy.

Na zdjęciu widać, że po pełnych kształtach Marty nie zostało zbyt wiele.

Czy są powody do zmartwień?

Na jednym z ostatnich zdjęć, Marta pokazuje swoją nową sylwetkę w nieco innym ujęciu… odsłania zgrabne nogi, jedząc przy tym… spaghetti!

Aktorka twierdzi, że gotowanie ulubionych dań ją relaksuje. Czy zdjęcie ma uciąć spekulacje na temat problemów Marty z wagą i odżywianiem?

Metamorfoza Marty

W tym roku, po dłuższej przerwie, Marta Wierzbicka zdecydowała się na powrót na plan serialu „Na Wspólnej”. Zdecydowanie częściej można ją jednak zobaczyć na deskach teatru.

Mówi się, że kobieta, która potrzebuje zmian, zaczyna je wprowadzać od zrobienia nowej fryzury. Czy metamorfoza Marty Wierzbickiej miała związek ze zmianami w jej życiu?

Aktorka nie chce się wypowiadać na temat kolejnych doniesień o jej stanie zdrowia ani komentarzach, które często są bardzo krytyczne.

Trzeba przyznać, że porównując Martę Wierzbicką ze zdjęć sprzed metamorfozy i tę teraz, można się nieco zmartwić. Aktorka wygląda bardzo szczupło i dziewczęco, ale nie jest to znana wszystkim Marta Wierzbicka, dumnie prezentująca kobiece kształty…

Zdrowy tryb życia

Choć niektórzy fani zarzucają Marcie, że jej nowy wygląd wynika z choroby, aktorka utrzymuje, że jest wręcz przeciwnie – jest on wynikiem zdrowego stylu życia!

Marta twierdzi, że czuje się bardzo szczęśliwa. Stara się po prostu regularnie oraz zdrowo odżywiać, a przy tym ograniczać cukier. Nie rozumie również zamieszania wokół zdjęcia w bikini.

Chociaż nigdzie wprost nie wyjawiła, jak dokonała swojej przemiany, to niedawno zrobiła wyjątek i uchyliła rąbek tajemnicy dotyczący jej szczupłej sylwetki.

Wierzbicka w wywiadzie dla Jastrząb Post przekonuje:

Nigdzie się nie wypowiadałam na temat tego, jak tego dokonałam. I również tutaj tak pozostanie. Mogę tylko powiedzieć, że żadnych diet ani treningów nie stosowałam. Jakoś tak samoistnie

Którą wersję Marty wolisz?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, Facebook.com

Polecane

Może Cię zainteresować