×

Marta Wierzbicka pokazała się w bikini. Fani: „Wyglądasz jakbyś była chora”

Martę Wierzbicką na pewno większość z nas kojarzy z serialu „Na Wspólnej”, gdzie przez lata wcielała się w rolę Oli Zimińskiej. Na naszych oczach dorastała i się zmieniała. Przechodziła etap, gdy miała nieco więcej kilogramów, ale i taki, gdy było jej mniej. Nigdy jednak nie była tak szczupła. Fani niepokoją się wagą Marty Wierzbickiej i wprost jej o tym piszą.

Fani niepokoją się wagą Marty Wierzbickiej: „Kochana, same kości. Niedługo będą tylko ości!”

Burzę wywołało zdjęcie, na którym uśmiechnięta Marta siedzi na łódce i wpatruje się w niebo. W kostiumie kąpielowym dokładnie widać figurę aktorki. Fani zauważyli także, ze biust Marty jest znacznie mniejszy – nic im mnie umknie!

Marta Wierzbicka

„Masakra, jak z seksownej kobiety zrobić z siebie tak coś, słabo naprawdę…”

Wyglądasz bardzo niezdrowo. Nie jest to naturalna szczupłość, tylko już wychudzenie. Oby nie była to jakaś choroba… Bo wygląda niepokojąco

Kurczę dziewczyno, za mocno poszalałaś z odchudzaniem

Wyglądasz jak chora, bardzo cię lubię ale mnie to zaniepokoiło ?

Takich komentarzy była cała masa, a nas zastanawia jedno… W jakich czasach przyszło nam żyć, że ludzie z taką łatwością publicznie zwracają uwagę komuś na wygląd. 'BO ZA CHUDY”, „BO ZA GRUBY”, „BO ZA STARY”. A czy osoby, które to komentują, są takie idealne? Naprawdę czasem warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym wszystkim.

Fakt, Marta schudła, ale może tak po prostu chce wyglądać. Tak jej wygodniej. Tak teraz czuje się dobrze. Nikt się nad tym nie zastanowił? Pomyślmy, czy nam byłoby miło być na świeczniku cały czas i być ocenianym. To już nie chodzi o ubranie, bo to kwestia gustu, ale o bycie człowiekiem. I żeby nadać jednak temu wszystkiemu odrobinę dobrej energii, podzielimy się też pozytywnymi komentarzami pod zdjęciem Marty:

Wyglądasz świetnie, zawsze świetnie wyglądałaś. Bardzo mi przykro, że jest tu tyle komentarzy wytykających Ci utratę wagi. Boże, ludzie, zajmijcie się własnym życiem. Ja jedynie mam nadzieje, ze jesteś zdrowa i szczęśliwa! Trzymaj się ♥️

Czytam sobie komentarze i serio nie mogę uwierzyć jacy niektórzy ludzie są prości. Każdy ma swoją wyobraźnię, swoje gusta i myśli sobie w głowie różne rzeczy, ale nie wyobrażam sobie pisać takich rzeczy nikomu! Zastanów się człowieku zanim beztrosko powiesz komuś nieprzyjemną uwagę. Serio. Pomyśl o tym co Ty byś zrobił gdyby obcy ziomek na ulicy powiedział Ci, że masz „gruby bebech”. Pewnie zarobiłbyś bułę. Kultury. Błagam!

Może i chuda ale jeśli czuję się dobrze w swojej figurze i we własnej skórze to po co te hejterskie komentarze?

Przykro mi to pisać, ale wyglądasz jakbyś była chora. Twoja wcześniejsza figura była wprost idealna!

Fani niepokoją się wagą Marty Wierzbickiej

A Wy co sądzicie o hejcie w sieci?

zamknij