×

Metamorfoza Łukasza z „Rolnika…” zaskoczyła fanów. W takim wydaniu go nie widzieliście

Łukasz Sędrowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych uczestników 5. edycji show pt. „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna, który już podczas trwania programu wzbudzał sporo kontrowersji za sprawą swoich decyzji i zachowań, ostatecznie obdarzył uczuciem Agatę. W konsekwencji oświadczył się jej w obecności kamer. Niestety, ich „miłość” nie trwała długo i już wkrótce doszło do hucznego rozstania. Teraz uczestnik show po krótkiej przerwie znów stał się aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie podzielił się zdjęciem, które w szczególny sposób zwróciło uwagę internautów.

Metamorfoza Łukasza z „Rolnika…”

Jakiś czas temu na Instagramie uczestnika „Rolnika” pojawiła się fotografia Łukasza, na której widać, że bohater programu odszedł od dotychczasowego wizerunku. Sędrowski zapuścił brodę i co więcej obdarował fanów groźnym spojrzeniem. Spojrzeniem i miną, obok której internauci nie potrafili przejść obojętnie. Nie brakuje też takich, którzy zarzucili Łukaszowi, że przybrał na wadze. Wystarczy tylko spojrzeć na ich komentarze.

Po takiej minie to nikt już raczej nie odważy się napisać złego komentarza

Mina taka jak byś dostał kolejnego kosza od kolejnej dziewczyny. Haha

Co Wy mężczyźni widzicie fajnego w zaroście?

Znów przybrałeś, czy takie foto? – czytamy

Agata w mediach społecznościowych

Jak widać Łukasz od czasu do czasu udziela się w mediach społecznościowych, a co u Agaty? Póki co była ukochana Rolnika stroni od publikowania momentów ze swojego życia prywatnego. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że niebawem napisze, co u niej słychać.

Czyżby metamorfoza Łukasza miała oznaczać początek czegoś nowego? Jeśli tak, z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Może Cię zainteresować

zamknij