×

Agata i Łukasz z „Rolnik szuka żony” nie są razem? Wpis kobiety mówi sam za siebie

Program „Rolnik szuka żony” przyniósł dużą popularność m.in. Agacie Rusak (31 l.) i Łukaszowi Sędrowskiemu (36 l.). Jednak poza sławą, w ich życiu pojawiło się też sporo kontrowersji i zamieszania.

Takie były zasady programu

Na gospodarstwie młodego rolnika przebywały jeszcze Iwona i Paulina, którymi musiał zajmować się Łukasz. Między innymi chodząc z nimi na spotykania we dwoje.

Jego serce było zajęte od początku programu

Jednak, to z Agatą połączyła go miłość od pierwszego wejrzenia. Chociaż Paulina nie dawała za wygraną i bardzo starała się o względy Łukasza. Gospodarz był nieugięty.

Nie docenił zaangażowania dziewczyny. Na jednej z „randek” przyznał, że jest fantastyczna i wspaniała, ale jego serce jest już zajęte. Podziękował kandydatce za udział w programie i stwierdził, że mu przykro.

Posądzony o hipokryzję i zwodzenie jednej z kandydatek

Takie zwodzenie Pauliny nie spodobało się internautom. Łukasz wyszedł na hipokrytę i nie oszczędzano niemiłych komentarzy pod jego adresem.

Oświadczyny na wizji

Jego miłość do Agaty jednak pozwoliła zapomnieć o niezbyt eleganckim zachowaniu mężczyzny. Zaręczyny tej pary stały się faktem! W dodatku rolnik oświadczył się jeszcze w programie na oczach telewidzów.

Narzeczeni wystąpili w świątecznym odcinku „Rolnika” oraz w „Pytaniu na śniadanie”. Opowiadali o wspólnych planach na przyszłość i zapewniali, że chcą być ze sobą już na zawsze. Mówili również, że marzą o posiadaniu wspólnego potomstwa.

Niespodziewany obrót spraw

Wszyscy zaczęli oczekiwać na ślub Łukasza i Agaty. Ich związek rozkwitał, co można było śledzić w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielili się swoimi wspólnymi zdjęciami.

Niestety, zamiast informacji dotyczących przygotowań do wesela, w sieci pojawił się niepokojący wpis. Jego autorką jest Agata, szukająca pokoju do wynajęcia w Garwolinie.

Czy ktoś może wie o pokoju do wynajęcia w Garwolinie w niewygórowanej cenie lub szuka współlokatorki?

Para już nie jest razem?

Narzeczona(?) rolnika poszukuje mieszkania i to w znacznej odległości od miejsca zamieszkania Łukasza. Z tym pytaniem, zwróciła się do swoich znajomych na profilu facebookowym.

Na podstawie umieszczonego postu, możemy przypuszczać, że Agata wyprowadziła się od rolnika. Czyżby to był koniec ich pięknej miłości? Być może, to tylko chwilowy kryzys w ich związku, a para wróci jeszcze do siebie.

Istnieje także możliwość, że kobieta szuka pokoju dla koleżanki, albo kogoś innego…

Na razie żadne z nich nie komentuje sprawy

Może Cię zainteresować

zamknij