×

Metamorfoza Justyny Żyły jest spektakularna . Była żona skoczka zaskoczyła fanów

Metamorfoza Justyny Żyły sprawia, że byłą żonę skoczka trudno rozpoznać. Do tej pory blond loki uważała za swój atut. Dlatego zdecydowała się na tak odważny krok?

Nowy związek porzuconej żony

Odkąd Justyna Żyła zakochała się w mężczyźnie, którego tożsamość trzyma w tajemnicy, określając go enigmatycznie jako „A”, jej życie bardzo się zmieniło. Przede wszystkim przestała poświęcać byłemu mężowi tyle czasu, co wcześniej. Zanim znalazła nowego partnera, ciągle zajmowała się życiem Piotra Żyły. Wyraźnie nie mogła mu darować związku z 22-letnią Marceliną Ziętek, aktorką znaną z serialu Szkoła i 19+, którą ciepło nazywała „konkubiną”.

Jak w czerwcu tego roku ujawnił Piotr, była żona okazała mu swoje niezadowolenie, wybijając mu szybę w samochodzie. Lubiła też zamieszczać na Instagramie obszerne wpisy, recenzujące kompetencje rodzicielskie byłego męża, który, jak twierdzi Justyna, odkąd związał się z Ziętek, całkiem zapomniał o dzieciach.

Justyna Żyła ośmiesza byłego męża

Metamorfoza Justyny Żyły

U boku nowego partnera Justyna przestała sobie zaprzątać głowę byłym mężem. Za bardzo absorbują ją romantyczne chwile, spędzane z ukochanym „A”, a zwłaszcza… jego stopami.

Justyna posunęła się nawet do tego, że na jakiś czas, na szczęście niezbyt długi, przekształciła swoje konto na Instagramie w prywatne. Szybko jednak zrozumiała, że nie jest jednak tak sławna, by móc sobie na to pozwolić i cofnęła dokonaną zmianę.

Dzięki temu mogliśmy na bieżąco obserwować jej przemianę w brunetkę. Justyna, która do niedawna uważała blond loki za swój istotny atut postanowiła kompletnie zmienić fryzurę. Aż trudno ją poznać.

Swoją drogą ciekawe, czy długo wytrzyma w tych włosach…

Źródła: party.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij