×

Justyna Żyła chwali się randką. Zdradziła nawet szczegół imienia mężczyzny

Justyna Żyła chwali się randką na Instagramie. Wygląda na to, że porzucona żona skoczka narciarskiego w końcu znalazła miłość.

Burzliwe rozstanie

Justyna Żyła zyskała ogólnonarodową sławę dzięki wpisowi na Instagramie w marcu 2018 roku, tuż po zakończeniu igrzysk w Pjongczangu. Jak się okazało, jej mąż, Piotr Żyła uznał wyjazd do Korei za świetną okazję do tego, by zakończyć ich 12-letnie małżeństwo. Tego, że już jej nie kocha, Justyna domyśliła się, gdy na lotnisku na jej męża czekała inna kobieta. Wspólnie wymknęli się fotoreporterom i uciekli podstawioną pod halę przylotów limuzyną.

Jak napisała rozgoryczona Justyna:

Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował że ma kochankę). Nie mam zamiaru już kłamać.

Po namyśle i konsultacjach z bliskimi, żona Piotra zdecydowała się usunąć wpis i w rozmowie z magazynem Flesz obiecała, że nie będzie już udzielać więcej komentarzy na temat swoich relacji z Piotrem. Nie do końca się udało…

Justyna Żyła chwali się randką

Przez kolejne miesiące wdawała się w internetowe pyskówki z byłym mężem, zarzucając mu, że, zajęty nową miłością, zapomina o dzieciach. Były mąż nie pozostał dłużny i ujawnił, że ich stosunki stały się tak napięte, że Justyna w nerwach wybiła mu szybę w aucie.

Na szczęście na horyzoncie pojawił się nowy adorator, który, miejmy nadzieję, poprawi Justynie humor. Na razie wszystko na to wskazuje. Porzucona żona skoczka od pewnego czasu czyni w mediach społecznościowych aluzje, świadczące o tym, że jest ostatnio zajęta nową miłością, przynajmniej to takiego stopnia, by straciła ochotę na demolowanie samochodu byłego męża. Za to zafundowała sobie nowe doczepy. Miejmy nadzieję, że to objaw dobrego nastroju…

W miniony weekend zamieściła na Instagramie nagranie, ukazujące ją samą w pełnym makijażu, z hasztagami, sugerującymi, że wybiera się na randkę z mężczyzną o imieniu zaczynającym się na literę A.

Kilka godzin później zamieściła kolejne nagranie, tym razem poświęcone radiu samochodowemu, z którego płynęła romantyczna muzyka. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście w jej sercu znów zagościła miłość, a nowa znajomość z tajemniczym mężczyzną nie jest tylko elementem rywalizacji z byłym mężem o to, kto szybciej ułoży sobie życie na nowo.

Źródła: www.plotek.pl, www.popularne.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij