×

Zaczęła rodzić na randce. Jej historia to idealny scenariusz do filmu

Życie pisze piękne i nieprzewidywalne scenariusze. Jej historia jest tego najlepszym dowodem, choć tego dnia z pewnością wcale nie było jej do śmiechu. Jak ma się bowiem czuć kobieta, która zaczęła rodzić na randce z mężczyzną, którego niedawno poznała w sieci?

Zaczęła rodzić na randce z mężczyzną

Historia Alyssy Jane to idealny scenariusz dla twórców komedii romantycznych. TikTokerka o swoich przeżyciach opowiedziała w nagraniu, które zamieściła w mediach społecznościowych. Materiał skradł serca internautów, o czym świadczą liczby – wyświetliło go aż 2,3 miliona osób!

Alyssa wyjaśniła w nagraniu, że była w szóstym miesiącu ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem, kiedy aplikacja randkowa sparowała ją z mężczyzną o imieniu Max. Od początku było wiadomo, że nadają na tych samych falach. Takiego rozwoju wydarzeń z pewnością się jednak nie spodziewała. Gdy Alyssa jechała na czwartą randkę, zaczęła rodzić. Niemal natychmiast poinformowała o zaistniałej sytuacji Maxa, który spisał się na medal. Zamówił taksówkę i przyjechał do szpitala, gdzie towarzyszył kobiecie podczas porodu. To był przełomowy moment ich znajomości, która zamieniła się w coś pięknego.

Znaliśmy się tylko osiem tygodni i byliśmy na trzech randkach, ale wtedy staliśmy się rodziną i czułam, że właśnie tak powinno być

– czytamy na nagraniu zmontowanym ze wspólnych zdjęć pary.

Urodziła w czasie randki. Później zostali parą

Alyssa i Max tworzą bardzo zgraną parę. Oboje są ze sobą od ponad roku, razem mieszkają i wychowują chłopca o imieniu Ollie. Co więcej, właśnie się zaręczyli. Mężczyzna wpadł na pomysł, że poprosi ukochaną o rękę na plaży, na której miała miejsce ich trzecia randka, a więc ta przed „niespodziewanym” porodem.

Internauci są zachwyceni historią pary

Internauci są zachwyceni historią Alyssy i Maxa, czego wyraz dali w komentarzach pod nagraniem.

On został posłany w twoją stronę nie bez powodu. Znalazłaś partnera wtedy, gdy najbardziej go potrzebowałaś

Trzy branie dusze odnalazły się w idealnym momencie

I ludzie zastanawiają się, dlaczego oczekiwania kobiet są takie wysokie – bo naprawdę istnieją wspaniali ludzie, którzy potrafią poświęcić się innym w stu procentach

– czytamy we wpisach pod materiałem na TikToku.

Gratulujemy szczęśliwie zakochanym!

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x