×

Marta Linkiewicz schudła, przefarbowała się i przestała pić. Nie przypomina starej siebie

Marta Linkiewcz schudła! Kontrowersyjna „patocelebrytka”, jak sama o sobie mówiła, zrzuciła zbędne kilogramy, zmieniła kolor włosów, ma dietę, nie korzysta z używek i alkoholu. Przemiana, jaką przeszła, jest szokująca i aż się nie chce wierzyć, że z osoby, która każdy weekend spędzała na imprezowaniu, dziś jest dbającą o siebie młodą kobietą.

Kiedy to wszystko się zaczęło? Z naszych obserwacji wynika, że punktem zapalnym mogła być walka FAME MMA

Do tego, aby wziąć w niej udział, należało się teoretycznie przygotować. Linkiewicz mocno wzięła sobie to do serca i zaczęła regularnie ćwiczyć, pozostawiając daleko w tyle swoją przeciwniczkę – Esmeraldę Godlewską. Walka była na tyle udana, że Marta wygrała przez nokaut. To na pewno musiało być sporą motywacją, która dodała jej pewności siebie.

Jeszcze mocniej oddała się temu, aby zmienić swoje ciało. Na pewno zdawała sobie sprawę z dodatkowych kilogramów, które dziś są jedynie wspomnieniem

Każdego dnia trenowała, a zdjęcia i filmy, które dodawała w social media, nie były relacjami z imprez, a pokazywały jej codziennie zmagania ze sportem. Musiała poczuć się na tyle silna, że zaakceptowała następną walkę, tym razem z Lil Masti. Przeciwniczka okazała się lepsza i wygrała, ale to wcale nie zdemotywowało Linkiewicz – a wręcz przeciwnie! Na siłowni była jeszcze częściej.

Widziała pierwsze efekty i na pewno chciała jeszcze więcej, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia

Nie tylko waga się zmieniła. Owszem, Marta Linkiewcz schudła, ale zmieniła także wygląd

Kolorowe włosy zamieniła na jasny blond, a długie paznokcie na krótkie, co z pewnością bardziej sprawdza się na siłowni.

Konsekwentnie dąży do celu i nawet w czasie spotkań ze znajomymi pije wodę lub sok, a oni wybierają trunki alkoholowe

Ponadto zdecydowała się na dość odważny ruch, jak na kogoś, kto żyje z wrzucania treści do sieci

Skasowała niemalże wszystkie swoje zdjęcia, zostawiając tylko 23 fotografie. Na jej profilu nie zobaczymy, jak wyglądała przed walką o lepsze ciało, ale wiemy, że w Internecie nic nie ginie.

Co myślicie o jej przemianie? Widać, że nie tylko zmieniło się ciało, ale i podejście do życia

Czy żałuje tego, co robiła w przeszłości?

Może przyjdzie taki dzień, że powie nieco więcej o sobie. My na razie trzymamy kciuki i wierzymy, że „stara Marta” nie wróci nigdy.

Pamiętacie jej walkę i zwycięstwo?

Może Cię zainteresować

zamknij