×

Walka Godlewskiej i Linkiewicz skończyła się. Aż trudno uwierzyć, że była tak krótka

30 marca – data wyczekiwana przez fanów Moniki Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz. Wielu z nich zastanawiało się, której z pań uda się wygrać na trzeciej gali Fame MMA. Trzeba przyznać, że był to bardzo emocjonujący pojedynek, choć równie krótki…

Emocje były już przed!

FAME MMA 3 była galą w całości poświęconą pojedynkom typu freak fight. Dziś w oktagonie zmierzyli się polscy YouTuberzy, celebryci, influencerzy, a także i patostreamerzy. Właśnie dlatego to wydarzenie budziło już od pewnego czasu takie emocje i wywoływało taką sensację w sieci.

Włodarze wiedzieli, co robią…

Pojedynek Moniki Esmeraldy Godlewskiej i Marty Linkiewicz był pierwszą walką kobiecą w historii FAME MMA. Wydaje nam się, że włodarze doskonale wiedzieli, co robią. Nie ma co ukrywać, że to właśnie ona była najbardziej wyczekiwana i przyciągnęła tylu widzów…

Oficjalne ważenie

Dzień przed walkami odbyło się oczywiście oficjalne ważenie zawodniczek i zawodników. I takim oto sposobem stało się jasne, że Marta Linkiewicz waży dokładnie 76 kilogramów, a Esmeralda Godlewska 59,8 kilograma.

Działo się, choć krótko…

Potyczka tych dwóch celebrytek rozpoczęła się około 22:30 w łódzkiej Atlas Arenie. I… Działo się… Oj działo… Zacznijmy jednak od początku. Wiele osób zastanawiało się do jakiej piosenki wejdzie na ring Esmeralda i teraz wszystko stało się jasne… Była to „Granda Moniki Brodki”.

Esmeralda jak zwykle perfekcyjnie…pomalowana!

Warto dodać, że Esmeralda na gali pojawiła się w pełnym makijażu. Przez to przygotowujący ją do walki nie bardzo wiedzieli, jak posmarować jej twarz wazeliną… ??

Z kolei Marta oczywiście postawiła na różowe rękawice… ?

Emocje już od samego początku sięgały zenitu…

Wiele osób bardziej stawiało na wygraną Marty Linkiewicz ze względu na jej przewagę warunków fizycznych. I jak się szybko okazało… Mieli rację!

Marta wygrała i to w pierwszej rundzie…

Po tym jak sędzia przerwał walkę było widać, ze Esmeralda jest naprawdę wściekła…

Na koniec jednak Esmeralda i Marta…przytuliły się i wygląda na to, że mogą zostać koleżankami!

Walka była krótka, ale emocjonująca!

Może Cię zainteresować

zamknij