×

Pijana Esmeralda w filmie ubliża sędziemu. Oberwało się też Marcie Linkiewicz

Esmeralda Godlewska najwyraźniej nie pogodziła się z przegraną. Walka z Martą Linkiewicz w czasie FAME MMA 3 okazała się bardzo krótka i panie skończyły „spotkanie” już w pierwszej rundzie. Obie są popularne w sieci i obie miały swoich zwolenników, jednak to Marta w niedzielę mogła cieszyć się z wygranej. O ile w dniu walki siostra Godlewska zniosła to z godnością i nawet pogratulowała rywalce, to już po kilkunastu godzinach miała z tym ogromnym problem.

Gwiazda Internetu kategorycznie nie zgadza się z werdyktem sędziego w czasie jej walki. Nazwała go sędzią kaloszem i zaalarmowała, aby w ten sposób go nazywać

Jednak nie tylko to zwróciło uwagę obserwujących ją osób. Wielu z nich dostrzegło, że Esmeralda jest wyraźnie pijana lub pod wpływem innych środków. Mówiła bardzo wolno, ale niewyraźnie, powtarzała się co chwilę i podkreślała, że walka była nie fair.

„Sędzia stwierdził, że nie chciał, aby ona zrobiła mi krzywdę. Ja bym wstała, zrobiłybyśmy swoje, wygrałaby albo jedna, albo druga, ale nie tak”

Nie zostawię tak tego. Godlewska się nie poddaje. Ku**a, kabaret. Dostałam z tyłu głowy i sędzia to widział i nie zareagował. Przerwał walkę, kiedy chciałam się wydostać. A potem twierdzi: „To dla twojego zdrowia, dla twojej ochrony”. W du*ie mam taką ochronę, ku**a, nie tak miała wyglądać ta walka. Sędzia, jesteś ch**em. Ten sędzia kalosz jest do wymiany…

Wypowiedź Esmeraldy była przepełniona emocjami. Całość możecie obejrzeć poniżej ?

W czasie komentowania na żywo wiele osób było zniesmaczonych zachowaniem celebrytki

Piłaś? Nie wsiadaj za kółko

Kobieto, idź na odwyk. Masz syna na wychowaniu

Aż wstyd, że matka doprowadza się do takiego stanu

czy ty nie widzisz, co z siebie robisz?

Czy Waszym zdaniem przegrała słusznie?

Polecane

Może Cię zainteresować