×

Małgorzata Rozenek na porodówce. Majdan szykuje już pępkowe!

Małgorzata Rozenek na porodówce. O tym, że gwiazda przebywa w szpitalu poinformował serwis Wirtualna Polska. Tymczasem Radosław Majdan zasugerował na Instagramie, że szykuje już pępkowe.

Małgorzata Rozenek na porodówce

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów, 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Są oni owocem jej pierwszego związku z Jackiem Rozenkiem. Jednak gwiazda od dawna marzyła o dziecku ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem. Droga do ich szczęścia nie była wcale taka prosta. Celebrytka musiała poddać się metodzie in vitro. Na całe szczęście wszystko zakończyło się dla nich pomyślnie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lada moment zostaną rodzicami. Do chwili przyjścia na świat ich małego potomka zostało już niewiele czasu. Rozenek ostatnio narzekała na ciążę. Ten stan zaczynał jej już mocno doskwierać. Jak udało się jednak dowiedzieć Wirtualnej Polsce, gwiazda obecnie przebywa na porodówce.

W czasie oczekiwania na narodziny swojego pierwszego dziecka, Majdan nie próżnuje!

Majdan szykuje pępkowe

Były bramkarz, który w wieku 48 lat po raz pierwszy zostanie tatą, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, które pochodzi z jego przyjęcia urodzinowego. Majdan zorganizował je, kiedy rząd zniósł obostrzenia. Pod nim umieścił wymowny wpis, w którym zasugerował, aby jego znajomi szykowali się na tzw. pępkowe.

Powoli szykujcie formę #friends (to dotyczy również nieobecnych na zdjęciu).

– napisał.

Na fotografii widać m.in. Antka Królikowskiego, z którym Rozenkowie są w bardzo bliskim kontakcie. Aktor na pewno przyjmie zaproszenie. W komentarzu pod zdjęciem odpisał „Czekam na telefon”.

Wśród zaproszonych gości znalazł się także kierownik zespołu Dody.

Pozostaje nam tylko czekać na dobre wieści! Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Panowie, powoli szykujcie formę ????????????#friends (to dotyczy również, nieobecnych na zdjęciu)????????????

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij