×

Majątek Grzegorza Krychowiaka robi wrażenie. To jeden z najbogatszych Polaków!

Majątek Grzegorza Krychowiaka robi kolosalne wrażenie. Piłkarz zajął 27. miejsce na liście 40 najbogatszych Polaków przed czterdziestką w 2021 roku. Jak się okazuje, jego fortuna wyceniana jest na 80 milionów złotych. Przystojny, bogaty i z poczuciem humoru. Czego chcieć więcej?

Majątek Grzegorza Krychowiaka

Na ubiegłorocznej liście 40 najbogatszych Polaków przed 40-stką Grzegorz Krychowiak zajął 27. miejsce. To naprawdę dobry wynik. Jego majątek wyceniany jest aż na 80 milionów złotych. Skąd aż taka liczba? Wszystko z piłki i kontraktów reklamowych? Otóż nie do końca. Piłkarz ma bowiem nie tylko dobre kopnięcie, ale i smykałkę do interesów. Wraz ze swoimi starszymi braćmi – Krzysztofem i Tomaszem – jest współwłaścicielem trzech spółek zarejestrowanych w Polsce.

Firmy, których Krychowiak jest współwłaścicielem

W województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Trzebiatowie znajduje się GK4 Poland. Odpowiada ona za Balamonte. Pod dźwięcznie brzmiącą nazwą kryje się salon mody włoskiej. Panowie mogą znaleźć w nim prawdziwe cuda, np. piękne koszule, spodnie, czy skrojone na miarę marynarki, garnitury i płaszcze.

Według informacji ujawnionych przez firmę ich produkty szyte są we włoskiej szwalni Luigi Bianchi Mantova. Warto dodać, że firma ta prowadzi tylko dwa salony stacjonarne – oczywiście w stolicy i w Poznaniu. Jak się okazuje, na tym biznesie można zarobić naprawdę wiele. W roku 2020 sklep Grzegorza Krychowiaka sprzedał odzież za ponad 1,2 miliona złotych.

To jeszcze nie koniec przedsiębiorczej działalności Grzegorza Krychowiaka. Drugą z firm, których piłkarz jest współwłaścicielem, jest GK4 Investment. Dzięki niej Krychowiak ma aż połowę udziałów w łódzkiej firmie Lajuu Men. W tym roku na rynku pojawiła się z tej współpracy marka wegańskich kosmetyków sygnowanych nazwiskiem piłkarza. Co więcej, dzięki GK4 Investment Krychowiak jest jedynym właścicielem sklepu ze zdrową żywnością Biogol. Co możemy w nim znaleźć? Kasze, różnego rodzaju bakalie i suszone owoce, a także wymyślne płatki śniadaniowe.

Na sam koniec warto wspomnieć o trzeciej firmie – GK Energia. Zajmuje się ona sprzedażą oraz montażem paneli fotowoltaicznych. Grzegorz bezsprzecznie podąża za duchem czasu!😉

Grzegorza Krychowiaka spotkała rodzinna tragedia. 32-letni piłkarz musiał opuścić zgrupowanie!

Źródła: biznes.wprost.pl, sport.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij