×

Madzia z „Big Brothera” jest w ciąży? Szybko odpowiedziała na pytanie swojej fanki

Czy najnowsze zdjęcie pokazuje, że Magda z „Big Brothera” jest w ciąży? Uczestniczka reality show uwielbia stylizacje, które odsłaniają brzuch. Właśnie przez jedną z nich fani Magdy nabrali podejrzeń, że ich ulubienica spodziewa się dziecka. W końcu w sprawie zabrała głos sama zainteresowana. Jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Magda Wójcik często odsłania brzuch

Magda Wójcik była jedną z uczestniczek odświeżonego „Big Brothera” w produkcji TVN. 31-latce udało się pozyskać sympatię widzów i ostatecznie zwyciężyć cały program. Tym samym zyskała sporo fanów, którzy śledzą jej poczynania na Instagramie. Jej profil obserwuje już ponad 270 tys. osób.

magda wójcik z big brothera
Instagram

Ostatnio Madzia podzieliła się z fanami swoją niedzielną stylizacją. Przy okazji pochwaliła się, że wypełniła swój obywatelski obowiązek i oddała głos w wyborach parlamentarnych. Do tego samego zachęcała swoich fanów. Kreacja wywołała sporo emocji, ponieważ nawet na taką okoliczność 31-latka nie zrezygnowała ze swojego kolorowego stylu i osłoniętego brzucha.

magda wójcik z big brothera na wyborach
Instagram

Fani pytają, czy Magda z „Big Borthera jest w ciąży

To właśnie odsłonięty brzuch wywołał najwięcej emocji. Zdaniem niektórych, Madzia ostatnio się zaokrągliła, co mogłoby zwiastować narodziny potomstwa. Przypomnijmy, że 31-latka od kilku miesięcy spotyka się z innym uczestnikiem Big Brothera, czyli Olehem Raiszeńczewem. Mimo wielu wątpliwości widzów, ich związek przetrwał program. Teraz fani zastanawiają się, czy para przypadkiem nie oczekuje na narodziny dziecka.

Madziu, chodzą słuchy, że jesteś w ciąży, czy to prawda?

magda wójcik z big brothera na wyborach
Instagram

Magda Wójcik z „Big Brothera” ujawniła, czy jest w ciąży

W końcu jedna z obserwatorek zapytała wprost, czy Madzia jest w ciąży. Komentarz nie pozostał niezauważony przez Magdę, która pośpieszyła ciekawej fance z odpowiedzią. Te słowa z pewnością rozwieją wszystkie wątpliwości:

To tylko McDonald’s

magda wójcik i oleh Riaszeńczewem
Instagram

Komentarze wywołało nie tylko pytanie, czy Magda z „Big Brothera” jest w ciąży

Jednak wyborcza stylizacja wywołała komentarze, nie tylko ze względu na ewentualną ciążę. Zdaniem wielu osób była kompletnie nieodpowiednia do poważnych okoliczności. Niektórzy nie kryli swojego oburzeniach w komentarzach pod zdjęciem:

Tak poszłaś ubrana na wybory czy to pod jakąś sesję zdjęciową sceneria? Bo jeśli tak się chodzi ubranym, to chyba niekoniecznie oznacza szacunek do tego patriotycznego wydarzenia i „super” przykład dla innych

Aleś się wystroiła na wybory. Wstyd. Pół brzucha przy godle

Jak można tak iść na wybory. Nie masz żadnego szacunku dla takiego wydarzenia

magda wójcik z big brothera
Instagram

Fani bronią wyborczej stylizacji Magdy Wójcik

Jednak nie zabrakło także tych, którzy uważali, że wygląd nie ma znaczenia. Ich zdaniem najważniejszy jest sam fakt oddania głosu:

Ważne, żeby głosować mądrze, a nie w jakim ubraniu. Jakie to ma znaczenie ? Madzia super ?❤️

Nie ważne jak będziemy ubrani mamy, tylko zagłosować, a nie się stroić jak na jakiś bal

Ja dopiero wieczorem zagłosuję. Ponieważ widzę, że, niektórzy tu uważają, że obowiązuje jakiś dress code podczas głosowania, to włożę najlepszą piżamę

magda wójcik i oleh Riaszeńczewem
Instagram

Wam tez nie podoba się stylizacja Magdy z wyborów?

Może Cię zainteresować

zamknij