×

Magda Wójcik z „Big Brothera” wróci do TVN-u. Wiadomo w jakim programie wystąpi tym razem

Magdalena Wójcik, zwyciężczyni ostatniej edycji „Big Brothera”, zdobyła sobie sobie sympatię widzów przed telewizorami swoją szczerością, podejściem do życia i innych uczestników i stylem, który reprezentowała. Odkąd opuściła dom Wielkiego Brata celebrytka nie daje o sobie zapomnieć szturmem podbijając polski show-biznes. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że świetnie jej to idzie, bowiem Magda z „Big Brothera” wystąpi w kolejnym programie.

Instagram

Instagram

Magda z „Big Brothera” wystąpi w kolejnym programie

Fani Magdaleny Wójcik znów zobaczą swoją gwiazdę w telewizji. Celebrytka już wkrótce wystąpi w kolejnej edycji programu „Azja Express”, którą zobaczymy na antenie TVN wiosną – taką informację podał „Super Express”.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie towarzyszył sympatycznej blondynce w programie. Spekuluje się, że wybór może paść na jej partnera Oleha Riaszeńczewa, którego poznała w „Big Brotherze”, lub zwycięzcę drugiej edycji show, którą TVN 7 pokaże tej jesieni – czytamy w SE

Póki co są to jednak tylko doniesienia, a zwyciężczyni „Big Brothera” nie potwierdziła jeszcze tych informacji. Niewykluczone, że zrobi to, kiedy tylko wróci z wakacji, na których aktualnie wypoczywa.

A Wy kogo widzielibyście u jej boku? Macie swoje typu?

Instagram

Instagram

Może Cię zainteresować