×

„Doda – 12 kroków do miłości”. Willa, w której zamieszkała warta jest 4 mln zł!

„Doda – 12 kroków do miłości”. Willa, w której zamieszkała piosenkarka na czas realizacji reality-show warta jest aż 4 mln zł! W dodatku wokół niej znajduje się malowniczy ogród. Producenci szukali bowiem miejsca, gdzie Rabczewska w spokoju będzie mogła szukać kandydata na męża.

Gdzie i kiedy emisja nowego programu Polsatu z Dodą?

„Doda – 12 kroków do miłości” powstaje na licencji izraelskiego formatu „Anna’s 12 Steps to Love”. To reality-show, w którym pod okiem kamer i przy wsparciu specjalistów, Dorota Rabczewska będzie szukała męża!

Program będzie emitowany na Polsacie w każdą sobotę o godz. 20.00 Pierwszy odcinek zobaczymy już 3 września.

Doda na czas realizacji reality-show zamieszkała w luksusowej willi. W ciągu 40 dni spotykała się osobno z 12 absztyfikantami z różnych środowisk i o różnym statusie społecznym, wybranymi na podstawie jej preferencji. Po serii 12 randek artystka wybrała czterech mężczyzn, z którymi spotkała się ponownie. A później wskazała „tego jedynego” i spędziła z nim romantyczny weekend.

W programie Dodzie towarzyszyli: przyjaciółka Oliwka, oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga” oraz terapeuta Leszek Mellibruda, z którym Doda omawiała spotkania z kolejnymi kandydatami.

„Doda – 12 kroków do miłości”: willa

Prace na planie rozpoczęto wczesnym latem, a zakończono w połowie lipca 2022 r. Doda na ten czas zamieszkała w luksusowej willi, otoczonej malowniczym ogrodem i wieloma miejscami do ćwiczeń. Teraz okazuje się, że nieruchomość warta jest aż 4 mln zł! Producentom reality-show zależało bowiem na miejscu, w którym piosenkarka w spokoju będzie mogła szukać kandydata na męża.

Ceny tego typu nieruchomości oscylują wokół czterech milionów złotych. Willa otoczona jest malowniczym zadrzewionym ogrodem z mnóstwem miejsca do ćwiczeń, co dla kultywującej zdrowy styl życia Dody ma ogromne znaczenie. Producenci starali się znaleźć miejsce, w którym artystka znajdzie ukojenie, wyciszenie i będzie mogła się skupić na celu czyli znalezieniu partnera

– informuje biuro prasowe Telewizji Polsat.

Program będzie emitowany od 3 września. Jednak już teraz możemy obejrzeć zwiastun show „Doda – 12 kroków do miłości”.

Czy w końcu Dorota Rabczewska odnajdzie prawdziwą miłość? Dowiemy się już wkrótce!

Źródła: www.wirtualnemedia.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować