×

Doda szuka trzeciego męża. Tym razem piosenkarka skorzysta z pomocy telewizji

Doda szuka trzeciego męża! Są chętni? Jeśli tak, będą musieli się zgłosić do nowego programu Polsatu, który zagości w jesiennej ramówce. Piosenkarka będzie szukać miłości na oczach widzów w reality show „Doda – 12 kroków do miłości”. Kiedy program Dody w Polsacie i o czym?

Doda, program w Polsacie. Kiedy? O czym? Jak będzie szukać męża?

Doda nie miała dotąd szczęścia w miłości. Jej związki kończyły się z hukiem, a małżeństwa rozpadały się w nieprzyjemnych okolicznościach. Przypomnijmy: w latach 2005-2008 Doda była żoną Radosława Majdana, który obecnie jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Rozenek. Dekadę po rozstaniu z piłkarzem, piosenkarka wyszła za mąż za Emila Stępnia. Niestety i ten związek zakończył się rozwodem, a piosenkarka przypłaciła go zdrowiem — zaczęła zmagać się z depresją.

Doda przyznała w jednym z wywiadów, że nie wierzy już w miłość. Mimo to jakiś czas temu nieoczekiwanie ogłosiła na Instagramie, że otwiera casting na trzeciego męża.

Kochani, powiedzmy to sobie szczerze. Otwieram zapisy dla kandydatów na mojego trzeciego męża. Liczba miejsc jest ograniczona

– oznajmiła piosenkarka.

Minęło kilka miesięcy, a serwis Wirtualnemedia.pl przekazał, że Doda będzie szukać trzeciego męża w nowym reality show Polsatu.

Program Dody w Polsacie – Doda – 12 kroków do miłości

Doda ma już doświadczenie w programach typu reality show, ponieważ to udział w jednym z nich przed laty przyniósł jej popularność. W 2002 r. Doda wystąpiła w „Barze” i zajęła czwarte miejsce. Tym razem uczestnicy reality show będą się starać o względy piosenkarki. Co z tego wyniknie?

W programie „Doda – 12 kroków do miłości” pojawi się 12 mężczyzn, z którymi piosenkarka będzie spędzać czas i umawiać się na randki. Tak ma wyłonić kandydata na trzeciego męża. W podjęciu decyzji pomoże jej psycholog.

Program nadawany będzie raz w tygodniu, szczegóły na razie nie są znane. Czy piosenkarce uda się odnaleźć miłość na oczach widzów?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij